Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

TRYP By Wyndham Şefleri İstanbul'dan Ödüllerle Döndü

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan TRYP By Wyndham Oteli, 20. İstanbul Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Günlerinde büyük başarı elde etti. Geçtiğimiz gün İstanbul'da gerçekleştirilen Kıtalar arası olimpiyat unvanı almış 20.

TRYP By Wyndham Şefleri İstanbul'dan Ödüllerle Döndü

Kocaeli'nin Başiskele ilçesinde bulunan TRYP By Wyndham Oteli, 20. İstanbul Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Günlerinde büyük başarı elde etti.

Geçtiğimiz gün İstanbul'da gerçekleştirilen Kıtalar arası olimpiyat unvanı almış 20. İstanbul Uluslararası Gastronomi ve Mutfak Günleri'nde 30 ülkeden 1600 yarışmacının katılımı ile 47 kategoride yarışma düzenlendi. Yarışmaya Kocaeli'den TRYP By Wyndham otelin personelleri katıldı. Yarışmada farklı kategorilerde yarışa  TRYP By Wyndham şefleri ve çalışanları, toplamda 20 madalya ve 2'ncilik kupasını kazanarak Kocaeli'ye mutlu döndü. Lastik-iş Genel Başkan Yardımcısı ve TRYP By Wyndham İzmit Genel Müdürü Necdet Ulusoy ile Genel Müdür Yardımcısı Elif Keskin yarışmacıların ödüllerini takdim etti ve kendilerini kutlayarak başarılarının devamını dilediler. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *