Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ & YAYIN YÖNETMENİ / Grantee

Habip Çağlar YILDIZ & Şennur UZAN YILDIZ

HUKUK DANIŞMANI / Jurisconsult

Av. Sertif Gökçe 

İLETİŞİM / Communication

Telefon: 0542 242 66 60

sennuruzan@gmail.com

Adres:

Kemalpaşa Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Petan İşhanı Kat: 5 No:30 izmit/KOCAELİ

Basın Meslek İlkeleri'ne uymaya söz vermiştir.

www.kocaeliparaf.com yayımlanan haber ve görseller kaynak gösterilmeden kullanılamaz. www.kocaeliparaf.com'da yayımlanan köşe yazılarının ve yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Web sitemiz dışındaki farklı sitelere yönlendirilen linklerin içeriklerinden, www.kocaeliparaf.com sorumlu tutulamaz.

GİZLİLİK POLİTİKASI

© Copyright 2018 www.kocaeliparaf.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.kocaeliparaf.com’a aittir. kocaeliparaf.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.kocaeliparaf.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.kocaeliparaf.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

www.kocaeliparaf.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.