Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Toluç, Yeni Üyelere Rozet Taktı

Zafer Partisi Kocaeli, yeni üyelere parti binasında rozet taktı. Başkan Okan Toluç, “Yeni üyelerimiz bize güç katıyor” dedi.

Toluç, Yeni Üyelere Rozet Taktı

Zafer Partisi Kocaeli, yeni üyelere parti binasında rozet taktı. Başkan Okan Toluç, “Yeni üyelerimiz bize güç katıyor” dedi.

Geçtiğimiz hafta Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kararıyla Kocaeli İl Başkanlığına atanan Okan Toluç ve yönetimi haftalık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Yeni üye kayıtlarının da yapıldığı toplantıda konuşan Başkan Toluç; “Tüm Kocaeli’yi kucaklayacağız. Vatandaşlarımızın bize olan ilgi ve güveni çalışmalarımıza destek oluyor” diye konuştu.

‘HERKEZ PARTİMİZİ KONUŞACAK’

Geçtiğimiz hafta yapılan il başkanları toplantısında Ümit Özdağ’ın 2023 genel seçimleri için gerekli talimatları verdiğini belirten Başkan Okan Toluç; “Genel Başkanımızın izinde yapacağımız çalışmalarla partimizin oy oranlarını yükselteceğiz. Amacımız seçime kadar Kocaeli’de her eli sıkmak, insanların sorunlarına çözüm aramak. Biz bu doğrultuda yeni yönetim kurulumuz ile yapacağımız çalışmaları belirledik. Çok kısa sürede Kocaeli’de herkes Zafer Partisini konuşacak” ifadelerini kullandı.

‘YOĞUN BİR TEVECCÜH VAR’

Yeni üyelere rozetlerini takdim eden Başkan Toluç, yaptığı açıklamada “Özellikle Suriyeli mülteci konusundaki kararlı tavrımız, halkımız tarafından takdirle karşılanıyor. Kadınlar ve Genç nüfustan önemli bir ilgi var. Kocaeli halkını Zafer Partisi çatısı altında birleşmeye davet ediyorum. Yeni üyelerimiz bize güç katıyor. İzmit’in neresinde stant açarsak açalım yoğun bir teveccüh ile karşılaşıyoruz. Bu da saha çalışmalarımıza yansıyor ve üye sayımızı giderek artırıyoruz” diyerek sözlerini sonlandırdı” diye konuştu. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *