Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sıcaklık Bitiyor Soğuk Hava Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık resmi tahminlerinde Kocaeli için kar ve karla karışık yağmur için direkt tarih verildi. Tahmin haritasında çarşamba günü hava sıcaklığı düşecek fakat perşembe günü ise karla karışık yağmur bekleniyor.

Sıcaklık Bitiyor Soğuk Hava Geliyor

Meteoroloji Genel Müdürlüğü haftalık resmi tahminlerinde Kocaeli için kar ve karla karışık yağmur için direkt tarih verildi. Tahmin haritasında çarşamba günü hava sıcaklığı düşecek fakat perşembe günü ise karla karışık yağmur bekleniyor. Yağış cuma günü de sürebilir.

Kocaelililerin ve tüm Türkiye'nin beklediği kar yağışı bir türlü gelmezken, Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün haftalık tahmini tüm Kocaelililer için umut oldu. Kocaelililer kar yağışı konusundaki gelişmeleri her zamankinden daha fazla takip ediyor. Şubat ayının sonlarında bir anda etkisini gösteren bahar havası, artık vatandaşların kar ümitlerini iyice yok etmeye başlamıştı ki mart ayında yeniden etkisini gösteren soğuk atağı dalgalarıyla birlikte vatandaşlar yeniden ümitlendi. Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre çarşamba günü sağanak yağış beklenirken, perşembe ve cuma günleri yüksek kesimlerde kar; şehir merkezinde ise karla karışık yağmur bekleniyor. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *