Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Mhp Kocaeli, Vatandaşlarla Buluştu

Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı,  MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur İzmit Yürüyüş Yolu'nda halkın nabzını tuttu.

Mhp Kocaeli, Vatandaşlarla Buluştu

Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı,  MHP Kocaeli İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur İzmit Yürüyüş Yolu'nda halkın nabzını tuttu.

MHP Kocaeli Milletvekili Saffet Sancaklı, ildeki ziyaretlerine ilk olarak MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ile başladı. Milletvekili Sancaklı ilçe ziyaretinin ardından Cumhuriyet Bulvarında MHP İl Başkanı Murat Nuri Demirbaş ve yönetimi, MHP İzmit İlçe Başkanı Kemal Okur ve yönetimi ile vatandaşlara bayrak dağıttı. MHP Kocaeli Teşkilatı, Kocaelili vatandaşların sorunlarını dinleyerek gerekli notları aldı.

‘BÜYÜK BİR AİLEYİZ’

Cumhuriyet Bulvarı’nda Kocaeli halkının nabzını tutarak vatandaşlara bayrak armağan eden MHP Milletvekili Saffet Sancaklı; "Milliyetçi Hareket Partisi, tüm Türkiye'de bölge bölge, ilçe ilçe olmak üzere hep sahada. Her geçen gün MHP Kocaeli'de de tempo artacak, girmediğimiz ev, girmediğimiz sokak kalmayacak. Her gün, Kocaeli'nin her ilçesinde programlar düzenliyoruz. Ben de programlara elimden geldiğince katılmaya özen gösteriyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli Teşkilatı büyük bir ailedir. Ailemize vatandaşlarımızı davet etmek adına elimizden geldiğince çalışmalarımıza devam ediyoruz. 2023 seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisi Kocaeli'de gücüne güç katarak sandıktan galibiyetle çıkacağına inanıyorum" dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *