Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Liman Kazasında Körfez'e Saçılan Malzemeler Toplanıyor

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Kirazlıyalı Mahallesi'nde yer alan Evyapport limanında meydana gelen ve 40 milyon dolarlık hasara yol açan kaza, güvenlik kamerası görüntüleri ile gün yüzüne çıktı.

Liman Kazasında Körfez'e Saçılan Malzemeler Toplanıyor

Kocaeli'nin Körfez ilçesi Kirazlıyalı Mahallesi'nde yer alan Evyapport limanında meydana gelen ve 40 milyon dolarlık hasara yol açan kaza, güvenlik kamerası görüntüleri ile gün yüzüne çıktı. Kazanın ardından bölgede yoğunluk oluşacağı ve yapılan incelemelerin sürdüğü bildirildi.

Hong Kong bayraklı Tayvanlı şirkete ait "YANG MING" isimli 368 metre uzunluğunda ve 51 metre genişliğindeki konteyner yüklü gemi, rıhtıma aborda olma manevrası yaptığı esnada kıyıdaki kule vince çarptı. Çarpmanın şiddetiyle 3 kule vinç büyük bir gürültüyle sırayla devrildi. 137 metre uzunluğundaki vinçlerden birinin kopan kolu, gemi üzerindeki konteynerlerin üzerine düştü. Bu sebeple konteynerlerden bazıları ise denize düştü. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *