Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli’de Ekmek Ve Simit'in Yeni Fiyatı Belli Oldu!

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanlığı, KESOB Başkanı Kadir Durmuş ile bir araya gelerek ekmeğin yeni fiyatını belirledi. Toplantıda ekmeğin yeni fiyatının 8 TL olması kararlaştırıldı. Kocaeli'de ekmeğe en son temmuz ayında zam gelmişti.

Kocaeli’de Ekmek Ve Simit'in Yeni Fiyatı Belli Oldu!

Kocaeli Fırıncılar Odası Başkanlığı, KESOB Başkanı Kadir Durmuş ile bir araya gelerek ekmeğin yeni fiyatını belirledi. Toplantıda ekmeğin yeni fiyatının 8 TL olması kararlaştırıldı.

Kocaeli'de ekmeğe en son temmuz ayında zam gelmişti. Böylece 210 gram ekmek 7.5 TL'den satılmaya başlamıştı. Fırıncılar Odası, tekrar zam talebinde bulundu ve bu talep kabul edildi. Ekmek 1 Ocak 2024 tarihinden bu yana 8 TL'den satılacak.

SİMİT 12.5 TL OLDU

Yeni yılın yaklaşmasıyla beraber ekmek ve simit fiyatlarına da merak edilen zam geldi. Simidin 15 TL olmasını talep eden esnaf, umduğunu bulamadı. Kocaeli’de simidin yeni fiyatı yüzde 25 zamla 12,50 TL oldu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *