Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İsrail Polisi İzmitli Gazeteciye Görev Başında Namlu Doğrulttu

İsrail polisi, cuma namazında yine saldırdı. O anları görüntüleyen Haber Global ekibine ise bir İsrail polisi tarafından namlu doğrultuldu. İsrail polisi, Kudüs'te cuma namazı kılmak isteyenleri yine şiddete başvurarak engelledi.

İsrail Polisi İzmitli Gazeteciye Görev Başında Namlu Doğrulttu

İsrail polisi, cuma namazında yine saldırdı. O anları görüntüleyen Haber Global ekibine ise bir İsrail polisi tarafından namlu doğrultuldu.

İsrail polisi, Kudüs'te cuma namazı kılmak isteyenleri yine şiddete başvurarak engelledi. O anları Haber Global Muhabiri olan, lise öğrenimini İzmit’te yapan ve bir dönem Kocaeli’de muhabirlik yapan Mehmet Altunışık ve Kameraman Serdar Altıntepe aktardığı sırada, canlı yayında İsrail polisi tarafından Haber Global ekibine namlu doğrultuldu.

MEHMET ALTUNIŞIK KİMDİR?

Aslen Batmanlı olan Mehmet Altunışık, İlk, Ortaokul ve Lise öğrenimini; İzmir Yeşiltepe İlköğretim okulu, İzmir Cumhuriyet Lisesi ve İzmit Anadolu Namık Kemal Lisesi'nde tamamladı. Anadolu Üniversitesi Medya ve İletişim bölümünden mezun oldu. Mesleğe 2000 yılında NTV Kocaeli Temsilcisi Cemal Kaplan'ın yanında başladı. Kocaeli TV, TV41, TGRT, 24 TV ve İhlas Haber Ajansı haber merkezlerinde muhabirlik yaptı. 2018 yılının Mayıs ayında Haber Global'e geçti ve halen burada muhabir olarak görev yapmaktadır.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *