Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İl Müftülüğü İlçe İlçe Bayram Namazı Saatlerini Açıkladı

Kocaeli İl Müftülüğü 16-19 Haziran tarihleri arası geçirilecek Kurban Bayramı’nın, bayram namazının kılınacağı saatler açıkladı. Kocaeli'de Kurban Bayramı, 16 Haziran Pazar günü kılınacak bayram namazı ile birlikte başlayacak.

İl Müftülüğü İlçe İlçe Bayram Namazı Saatlerini Açıkladı

Kocaeli İl Müftülüğü 16-19 Haziran tarihleri arası geçirilecek Kurban Bayramı’nın, bayram namazının kılınacağı saatler açıkladı. 

Kocaeli'de Kurban Bayramı, 16 Haziran Pazar günü kılınacak bayram namazı ile birlikte başlayacak. 4 gün sürecek Kurban Bayramı, 19 Haziran Çarşamba günü ise sona erecek. Peki, bayram namazı Kocaeli’de saat kaçta kılınacak?

İLÇELERDE BAYRAM NAMAZI

Bayrama kısa bir süre kala Kocaeli İl Müftülüğü ilçelere göre bayram namazı saatlerin açıkladı. İlçeler arasında bayram namazı dakikalarında farklılıklar görülürken Darıca, Çayırova ve Gebze’de saatler 06.06’yı gösterdiğinde bayram namazı kılınacak.  Saat 06.05’de ise Dilovası ile Karamürsel’de bayram namazı idrak edilecek. Körfez, Derince, İzmit, Başiskele ve Gölcük’te saatler 06.04’ü gösterdiğinde bayram namazı heyecanı yaşanacak. Saatler 06.02’yi gösterdiğinde ise Kandıra ve Kartepe’de bayram namazı kılınacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *