Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Efsane Muhtar Geri Dönüyor!

Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesinin kurucu eski Muhtarı Selami Tarakçı, muhtarlığa bir kez daha aday olduğunu duyurdu.

Kartepe Fatih Sultan Mehmet Mahallesinin kurucu eski Muhtarı Selami Tarakçı, muhtarlığa bir kez daha aday olduğunu duyurdu.

Kartepe'de 2009 yılında 4 muhtarlığının (17 Ağustos, Fatih, Bakırlı Ve Hürriyet Mahalleleri) Fatih Sultan Mehmet Mahallesi adı ile birleşmesi sonrası kurucu eski muhtarı olan Selami Tarakçı, 31 Mart’ta yapılacak seçimlerde yeniden muhtar adayı olduğu açıkladı. 2019 yılında Ak Parti Kartepe  Belediye Meclis üyeliği yapan ve  bu görevinden 2021 Ekim ayında istifa ederek ayrılan ve Kartepe'de ticari hayatına devam eden Selami Tarakçı mahalle sakinlerinin talebi üzerine yeniden muhtar adayı olduğunu açıkladı. Hazırladığı projeleriyle dikkat çeken Tarakçı, yarım kalan hizmetlere kaldığımız yerden devam edeceğiz dedi. 

KALDIĞIMIZ YERDEN HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ 

Kocaeli Paraf Haber Gazetemizi ziyaret eden efsane muhtar olarak tanınan Selami Tarakçı, mahalle sakinlerimizinde desteğiyle inşallah kaldığımız yerden hizmete devam edeceğiz.  13 bin 500 seçmeni bulunan mahallenin yarım kalan hizmetlerinin kısa sürede tamamlanması için en iyi hizmeti kendisinin görürebileceğini açıkladı. Tarakçı; “Bildiğiniz gibi Kartepe İlçesi kurulduğu günden buyana eğitimden sportif faaliyetlere, sosyal hizmetlerden altyapıya kadar birçok alanda sizlere hizmet etmiş bir kardeşinizim. 2014 Yılı mahalli idareler seçimlerinde yine sizlerin desteği ile Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Muhtarlığı’na seçildim. Görev süresi içerisinde hiçbir ayrım yapmadan sizlerin gönlüne hizmet etmeyi kendime şiar edindim. Söz verdiğimiz tüm projeleri yapmakla kalmayıp ilave birçok esere imza attık.  Allah nasip ederse muhtar seçilirsem mahalleye Aqua park, İlk ve Ortaokul Projesi, kay kay park, Modern Aile Sağlığı Merkezi, Açık ve Kapalı Tenis Kortları, Aşevi, Taziye Evi, Çok Amaçlı Spor Kompleksi, Çocuklarımız için Eğitim Trafik Parkı, Hamur Sizden Fırın Bizden Projesi gibi vizyon projeleri mahallemize kazandıracağım” dedi.

TECRÜBELİ KADRO İLE SAHADA OLACAĞIZ

Fatih Sultan Mehmet Mahallemize muhtar adayı Tarakçı, Tecrübeli azalarımla 7x24sahada olacağım.  Yeni dönemde de bir çok proje ve esere imza atabilmek için var gücümüzle çalışmaya söz veriyorum. Özellikle gençlerimiz ve kadınlarımız için birbirinden özel ve güzel bir çok proje hazırladık. Ekibimle birlikte sizlerin desteğini bekliyorum dedi. 

MUHTAR ADAYI SELAMİ TARAKÇI VE AZALARI

Munise Cabak, Ahmet Karahan, Emine Uzun, Lokman Akyıldız, Seyithan Yantur, Ali Rıza Tunç, Fehmi Ayvaz, Faruk Gültekin.

SELAMI TARAKÇI KiMDiR

1975 Kartepe Köseköy Duğumlu. Mehmet Akif Ersoy Lisesi mezunu olduktan sonra iş hayatına atıldı. 17 Ağustos İlkokulu Okul Aile Birliği başlanlığı görevinde bulundu. Daha sonra Fatih Sultan Mehmet Mahallesi'nin seçilmiş ilk muhtarı olarak görev yaptı. Muhtarlık görevini tamamladıktan sonra Kartepe Belediyesi'nde meclis üyesi ve koordinatörlük görevinde bulundu. Şuanda Köseköy Ateşspor'da aktif yöneticilik yapmakta. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
3 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *