Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

CHP Derince’de Sandık Sorumluları 31 Mart’ı Bekliyor

CHP Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, ilçe başkanı ve yönetimiyle ile birlikte bu kez sandık sorumlularıyla bir araya geldi.

CHP Derince’de Sandık Sorumluları 31 Mart’ı Bekliyor

CHP Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, ilçe başkanı ve yönetimiyle ile birlikte bu kez sandık sorumlularıyla bir araya geldi. Gökçe, sandık sorumlularının seçime hazır olduğunu ifade ederek 31 Mart’ı beklediklerini belirtti 

31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesi çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren CHP Derince Belediye Başkan adayı Av. Sertif Gökçe, Yenikent Tanyıldız Düğün Salonu’nda Derince İlçe Başkanı Çağatay Taşkın Yamen ve yönetimiyle birlikte bu kez sandık sorumlularıyla eğitim programında bir araya geldi. 

“ADİL VE ŞEFAF OLACAĞIZ”

Birlik mesajı veren başkan adayı Gökçe, “Bugün itibariyle yerel seçime 6 gün kaldı. Derince’mizdeki sandık görevlileriyle toplantıda bir araya geldik, dikkat edilmesi gerekenlerden ve haklarından söz ettik. Sandık görevlilerimizin, adil ve şeffaf bir seçim ortamının oluşturulması adına ellerinden geleni yapacağına hiçbir vatandaşımızın şüphesi olmasın” dedi.  

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *