Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Çanakkale Şehitleri Derince’de Anıldı

Derince’de düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programında şehitlerimiz bir kez daha rahmetle ve minnetle anıldı. 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Derince’de bir program düzenlendi.

Çanakkale Şehitleri Derince’de Anıldı

Derince’de düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programında şehitlerimiz bir kez daha rahmetle ve minnetle anıldı.

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü etkinlikleri kapsamında Derince’de bir program düzenlendi. Derince Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün ev sahipliğinde Şükrü Aracı İlkokulu Konferans Salonu’nda düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Programını Derince Kaymakamı Mustafa Demirelli, Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün, Derince İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Erin, İlçe Halk Eğitim Müdürü İsa Dede, milli eğitim şube müdürleri, eğitim camiası, öğretmenler ve öğrenciler ilgiyle takip etti.

ŞEHİTLERİMİZ RAHMETLE VE MİNNETLE ANILDI

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan programda ilk olarak günün anlam ve önemine yönelik konuşmalar yapıldı. Şükrü Aracı İlkokulu öğrencilerinin sahne aldığı ‘Bu Zafer Bizim’ tiyatro gösterisinin de yer aldığı programda minik grupların bağlama dinletisi ile solo bağlama dinletileri gerçekleşti. Derince Halk Eğitim Merkezi öğrencilerinin bağlama dinletisinde bulundukları programda hazırlanan resim sergisi de gezildi. Şehitlerimizin bir kez daha rahmetle ve minnetle anıldığı program katkı sunanlara plaket takdimiyle sona erdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *