Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Büyükşehir’den Kesintisiz Ve Kaliteli Ulaşım

Büyükşehir, Başiskele ilçesinde Ford fabrikasına ulaşımın sağlandığı yolda üstyapıyı yeniliyor.

Büyükşehir’den Kesintisiz Ve Kaliteli Ulaşım

Büyükşehir, Başiskele ilçesinde Ford fabrikasına ulaşımın sağlandığı yolda üstyapıyı yeniliyor.

Yeni yollar ve yol genişletme çalışmaları ile Kocaeli’nde ulaşıma nefes aldıran Büyükşehir Belediyesi, diğer taraftan mevcut yolları daha sağlıklı hale getirmek için çalışmalarını kesintisiz sürdürüyor. Bu bağlamda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, Başiskele ilçesinde Ford fabrikasına ulaşımın sağlandığı yolda üstyapıyı yeniliyor. Buna göre Başiskele Sepetlipınar Mahallesi, Arpalık Caddesi, Derya Sokak ve Ford Otasan tesisi ile serbest bölge arasında üstyapı, aydınlatma ve altyapı çalışmaları yapımına başlandı. Arpalık Caddesi’nde yağmursuyu imalatları yapılırken, Derya Sokakta ise binder asfalt serilerek çalışmalara hız verildi.

BAŞİSKELE SEPETLİPINAR’DA HUMMALI ÇALIŞMA

Ford Otosan fabrikasına ulaşımın sağlandığı Başiskele Sepetlipınar Mahallesi ana güzergâhlarının üstyapısı yenileniyor. Ağır tonajlı araçlar tarafından sıklıkla kullanılması sebebiyle deforme olan yol, Büyükşehir ekipleri tarafından yenilenecek. İş kapsamında 10 bin 780 ton plent miks temel, 9 bin 420 ton bitümlü sıcak temel tabakası, 6 bin 850 ton binder tabakası, 3 bin 780 ton aşınma tabakası serimi ile 3 bin metreküp trimer kazı çalışması yapılacak.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *