Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başkan Özlü: Biz Başiskele’de Kocaman Bir Aileyiz

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü dolayısıyla ilçede ikamet eden yetim çocuklar ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi.

Başkan Özlü: Biz Başiskele’de Kocaman Bir Aileyiz

Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, 15 Ramazan Dünya Yetimler Günü dolayısıyla ilçede ikamet eden yetim çocuklar ve aileleriyle iftar programında bir araya geldi. Başiskele Sahili'nde özel bir restoranda düzenlenen programa Kocaeli Vali Yardımcısı ve çok sayıda davetli katılım gösterdi.

Başiskele'de çocuklara her zaman ve her yerde büyük değer ve onlara destek veren Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, iftar programında da minik misafirleriyle de özel olarak ilgilendi. Masaları tek tek gezen Başkan Özlü, hemşehrileriyle tokalaşarak hoş geldiniz temennilerini iletti tebrik etti.

BAŞKAN ÖZLÜ: RAMAZAN 15 BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Programda konuşan Başkan M. Yasin Özlü, “Her yıl Ramazan ayının 15’inci gününü "Dünya Yetimler Günü" Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın  önderliğinde tüm ülkemizde bu gelenek uygulanıyor. Bizler de geçen yıllarda olduğu gibi bu Ramazan’da da ilçemizdeki yetim çocuklarımız ve aileleriyle iftar yapmanın, aynı sofrayı birlikte paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Sizinle aynı sofrada olmak sizlerin gülümsemelerine vesile olmak bizler için çok güzel bir duygu.” dedi.

“ALLAH BİZLERİ MAHÇUP ETMESİN”

Başkan Özlü konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Anneler, babalar, evlatlar. Birbirine en sevimli, en sevgili kavramlar, birbirine en sevgili insanlar. Ama burası dünya, zamansız yolculukların, ayrılıkların yurdu. Her birinin bir sebebi vardır; ama bütün ayrılıklar erkendir. Can yakıcıdır. Bu durumlarda; toplumun diğer fertleri, yalnız kalana annedir, babadır, evlattır. Başiskele’mizde biz bu duygular ile kocaman bir aileyiz. Allah, birbirine yaslanarak ayakta duran bizleri mahçup etmesin. Oruçlarımızı kabul etsin. Bize, birbirine aile olanların şuurunu versin.”

  

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *