Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele'de Anne Çocuk Kafe Hizmete Açıldı

Çocuk gelişimi 4-6 yaş grubunda uzun yıllar tecrübesi olan Aynur Demiray Can Başiskele’de Anne/Çocuk konseptli Oyun Atölyesi açtı.

Başiskele'de Anne Çocuk Kafe Hizmete Açıldı

Çocuk gelişimi 4-6 yaş grubunda uzun yıllar tecrübesi olan Aynur Demiray Can Başiskele’de Anne/Çocuk konseptli Oyun Atölyesi açtı.

Açılış kurdelesini kesen Başiskele Belediye Başkanı Yasin Özlü, hayırlı olsun dileklerinde bulunurken Başiskeleye kazandırdığı hanımlara özel, her detayı özenle düşünülmüş bu nezih mekan için teşekkürlerini iletti. 

18 AY 6 YAŞ ARALIĞI

İncir Oyun Atölyesi olarak faaliyete geçen mekan, Anne Çocuk Kafe konseptiyle ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor. Atölyenin bir katı, 18 ay – 6 yaş çocuklar için özel tasarlanmış, giriş katı kafe olarak hizmet veriyor ve annelerin çocuğunu gözlemleyebileceği bir ekran var. Dönemsel atölye çalışmalarının yapıldığı, özel günlerin planlanabileceği alanlar mevcut. 

ATÖLYE EĞİTİMİ KAPSAMINDA

Mekan işletmecisi Aynur Demiray Can; “sadece çocuğa odaklı değil, bir annenin çocuğuna sevgiyle ilgilenmesine fayda sağlayacak bir imkan sunmak istedik” dedi. ”Anneler kendilerine vakit ayırıp İncir’e gelerek, kesintisiz bir dinlenme ortamında çayını, kahvesini içebilir. Çocuklar burada akranlarıyla tanışır, atölye eğitmenlerinin yönergelerini alır, becerilerini geliştirir. Çocukların birçok alandaki gelişimlerine katkı sağlar.” İncir Oyun Atölyesi’ndeki programlardan haberdar olmak, detaylı bilgi almak için @inciroyunatolyesi instagram hesabıyla takipte olabilirsiniz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *