Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Atik Cumartesi Kongreye Gidiyor

Atılımı İşadamları Derneği (ATİK), cumartesi günü kongreye gidiyor. Mevcut Başkan İlker Kızılkaya'nın aday olmayacağı kongrede tek aday Hasan Kaya olacak. İlimizin en etkin iş adamları derneklerinden biri olan ATİK kongreye gidiyor.

Atik Cumartesi Kongreye Gidiyor
Atılımı İşadamları Derneği (ATİK), cumartesi günü kongreye gidiyor. Mevcut Başkan İlker Kızılkaya'nın aday olmayacağı kongrede tek aday Hasan Kaya olacak.
 
İlimizin en etkin iş adamları derneklerinden biri olan ATİK kongreye gidiyor. Atılımcı İş Adamları derneğinin kuruluşundan bu yana dernek temayülü haline getirdiği tek adaylı kongre geleneği devam ediyor.
İş insanı Hasan Kaya, tek aday olarak gireceği genel kurulda başkanlık görevini İlker Kızılkaya’dan devralacak.

KIZILKAYA ADAY OLMAYACAK

2009 yılında Kocaeli’ de kurulan, Atılımcı İş Adamları Derneği 8. Olağan Genel Kurulu 23 Aralık Cumartesi günü saat 14.00 ile 17.00 arasında dernek binasında ggerçekleştirilecek. Genel kurulda Mevcut başkan İlker Kızılkaya, aday olmayacak.  Kocaeli’de geniş bir çevre tarafından tanınan, İş İnsanlarından ve Kocaeli Kaya Şirketler Grubu’nun ortaklarından Hasan Kaya, genel kurula tek aday olarak girecek. Atılımcı İş Adamları Derneği kurulduğu günden bugüne kadar özel yapılanması ve üye seçiminde ki titizliği ile öne çıkan bir sivil toplum kuruluşu olma özelliğini koruyor. Başiskele Karadenizliler Mahallesi D-130 Karayolu üzerindeki dernek merkezinde gerçekleştirilecek kongreye çok sayıda davetlinin de katılması bekleniyor.

HASAN KAYA KİMDİR?

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu yönetim kurulu üyesidir.1981 yılı İzmit doğumlu, Evli ve 3 çocuk babasıdır. Özel Seymen Lisesi'nden mezun olduktan sonra Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Fakültesi'ni kazanarak, eş zamanlı aile şirketlerinde de görev almaya başlamıştır. Şu anda Kocaeli Kaya Elektromekanik ve Glokal Mühendislik şirketlerinde yönetim kurulu başkanlığı yapmaktadır. ATİK’ in yönetim kurullarında da yer alan Kaya, aynı zamanda Kocaeli Ticaret odası Meclis üyesidir
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *