Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Astakos Seafood Grill Hizmete Açıldı

Ramada Otel’de bünyesinde faaliyete başlayan Astakos Seafood & Grill, bugün hizmete açıldı.

Astakos Seafood Grill Hizmete Açıldı

Ramada Otel’de bünyesinde faaliyete başlayan Astakos Seafood & Grill, bugün hizmete açıldı.

İzmit'e özgü ve hikayesi ile bilinen ‘Astakos' , İstanbul boğazının iddialı marka restaurantlanyla yarışacak, yemek kültürü ve kaliteyi sunan müşteri memnuniyetini önceleyen, üst sınıf servis ve hizmet anlayışıyla, kendi alanında profesyonel aşçılarıyla en iyi lezzeti yakalamayı hedefliyor.

LEZZET YOLCULUĞUNA ÇIKARACAK

Pazartesiden Cumartesiye kadar güneşin yükselişinden gece yarısının gizemine kadar (11:00-01:00) değerli misafirlerini deniz mahsülleri ve et ürünlerinin olağanüstü dünyasında yolculuğa çıkaracak.

AŞKIN MEYVESİNİN ADI

Bir efsaneye göre, İzmit Körfezi sahillerine Amazon Kraliçesi güzel Olbya geldi, sarayını Izmit Körfezinin parlak denizi dibine kurulmuş olan deniz tanrısı Poseidon kraliçeye aşık oldu. Bu aşkın meyvesi olarak da, Astakos isminde bir çocuk dünyaya geldi. Bu çocuk bugünkü İzmit Körfezi’nin kıyısında, Başiskele'de Astakos adıyla bilinen yerleşim kurarak ona kendi ismini verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *