Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kente Yarar Sağlayacak Projeler İçin Çalışıyor

SOKAĞA ÇIKMA YASAĞINDA SAHADA ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYOR Koronavirüs ile mücadelede ihtiyaç taleplerinin çoğunu bizzat vatandaşlara ulaştıran Başkan Hürriyet, sokağa çıkma yasağ…

Koronavirüs ile mücadelede ihtiyaç taleplerinin çoğunu bizzat vatandaşlara ulaştıran Başkan Hürriyet, sokağa çıkma yasağında da ekibiyle beraber İzmit için çalışmayı sürdürüyor.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bir yandan koronavirüs ile mücadeleyi sürdürürken diğer yandan sokağa çıkma yasağında dahi kente yarar sağlayacak projeler için saha çalışmalarını sürdürüyor. Göreve geldiği günden bu yana İzmit’in her noktasında esnaf ve vatandaşlardan kent için istedikleri projeleri dinleyen Başkan Hürriyet, sokağa çıkma yasağında ise salgın bittikten sonra vatandaşları doğanın yeşiliyle buluşturacak alanlar yaratıyor.

HER ÇALIŞMADA BİZZAT YER ALIYOR

Salgın sürecinde de vatandaşlara maske, ihtiyaç kolisi, Ramazan aşı, dezenfektan ürünleri dağıtımı gibi birçok çalışmada bizzat yer alan Başkan Hürriyet, söz verdiği projeleri hayata geçirmek için durmaksızın çalışıyor. Başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle sokağa çıkma yasağında da sahadan ayrılmayan Başkan Hürriyet, İzmitlilere salgından sonra doğada nefes aldıracak rekreasyon alanlarının faaliyete geçeceğini duyurdu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *