Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet’ten Ramazan Ayı Mesajı

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ilk gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, mübarek Ramazan ayının tüm ülkemiz ve İslam dü…

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, ilk gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınlayarak, mübarek Ramazan ayının tüm ülkemiz ve İslam dünyası için sağlık, barış ve huzura vesile olmasını temenni etti.

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet bugün itibariyle başlayan on bir ayın sultanı Ramazan ayı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Bugün ilk gününü idrak ettiğimiz Ramazan ayının birleştiriciliğine vurgu yapan Başkan Hürriyet, “Vatandaşlarımızı birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan ve insanlar arasında dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı on bir ayın sultanı Ramazan ayına erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

BARIŞ VE HUZURUN VESİLESİ RAMAZAN

Ramazan ayının toplumda barış ve huzur ortamının yaygınlaşmasına vesile olduğunu hatırlatan Başkan Hürriyet, “Bu sene tüm dünyanın maruz kaldığı salgın günlerinde karşıladığımız mübarek Ramazan ayının, ülkemiz ve İslam alemi için başta sağlık, barış ve mutluluk getirmesini diliyor, tüm yurttaşlarımızın evlerinde kalarak bereketli bir Ramazan ayı geçirmesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *