Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Denad Sağlık Çalışanlarını Unutmadı

Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, sağlık çalışanlarına elleriyle hazırladıkları poğaça ve tatlıları ikram ertti Tüm dünyayı etkisi altına…

Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, sağlık çalışanlarına elleriyle hazırladıkları poğaça ve tatlıları ikram etti.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını yaklaşık 3 Milyon kişiye bulaştı. 300 Bin kişinin de ölümüne sebep oldu. Ülkemizde ise mart ayında görülen virüsün etkileri hala sürüyor. Yaklaşık 3 Bin kişinin vefat ettiği ülkemizde virüsün yayılımını azaltmak amacıyla tedbirler alınıyor. Salgın tehlikesi devam ederken hastanelerden adeta çıkamayan sağlık çalışanlarına ülkece moral veriliyor. Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği de bu kapsamda sağlık çalışalarına moral vermek amacıyla evde hazırladığı poğaça ve tatlıları onlara ikram etti.

ONLARI UNUTMADIK

Konuyla ilgili açıklama yapan Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Abdulsamet Elden, “Dilovası Engelli ve Engelli Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak dünyayı etkisi altına alan Covit 19 salgınından dolayı gecesini gündüzüne katan ailesinden sevdiklerinden ödün vererek sağlığımız için mücadele eden sağlık çalışanlarımızı unutmadık. Bu anlamda derneğimiz Başkan Yardımcısı Gülcan Yılmaz ve yönetim kurulu üyemiz Ayşegül Tuna sağlık çalışanları için yapmış oldukları açma, poğaça ve el tatlısı yaparak Dilovası Devlet Hastanesi’ne gitti” dedi.

YANLARINDAYIZ

Sözlerini sürdüren DENAD Başkanı Abdulsamet Elden, “Hastane Müdürü Şükrü Gözalan, ekibimize teşekkür ederek duydukları memnuniyeti dile getirdi. Bu anlamda biz de DENAD ailesi olarak sağlık çalışanlarımıza göstermiş oldukları özverili çalışma ve fedakarlıklarından dolayı teşekkür ediyoruz. Allah sağlık çalışanlarımızın yar ve yardımcısı olsun diyor ve onları alkışlıyoruz. Sağlık çalışanlarımızın imkanlarımız dahilinde her zaman yanlarında olacağımızı belirtmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *