Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Ünlü; Ramazan Bayramında Herkes Sevdikleriyle Olacak

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü koronavirüs salgınının giderek azalacağını belirterek Ramazan Bayramı'nda herkesin sevdiklerinin yanında olacağını söyledi. MHP İl Başkanı Aydın Ünlü…

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü koronavirüs salgınının giderek azalacağını belirterek Ramazan Bayramı'nda herkesin sevdiklerinin yanında olacağını söyledi.

MHP İl Başkanı Aydın Ünlü “MHP yine devletin aldığı kararlara devam ediyor. Devlet 'evde kal' diyor biz ülkücüler de evdeyiz. Erzak yardımı konusunda gerekli kurumlarla diyalog halindeyiz. Vatandaş, salgına rağmen hizmet almaya devam ediyor. Herkes il dışına izin kağıdıyla çıkıyor. Devlet organize bir şekilde hareket ediyor. Süreç uzadığı için il dışına çıkma durumunda olan vatandaşlar bizlere ulaşıyor. Kaymakamlıklar gerekli durumlarda zaten izin veriyor."  Kaymakamlıklar gerekli durumlarda zaten izin veriyor" DEDİ. 

“1 HAZİRAN’DA SAHA PROGRAMLARINA BAŞLARIZ”

Ünlü açıklamalarında "Pazartesi günü çocuklarımıza 23 Nisan pastamızı göndereceğiz. Sıkılan çocuklarımıza güzel bir hediye vermek istedik. Video konferansla toplantılarımız devam ediyor. Teşkilat olarak 1 Haziran'da saha programlarımıza başlayacağımızı düşünüyoruz. Devletin aldığı kararları uygularsak bayramda sevdiklerimizin yanında olacağız diye düşünüyoruz. Her şey kontrollü bir şekilde devam edecek. Sosyal mesafeye dikkat edilecek.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *