Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Başiskele Belediyesi’nden Okullara Spor Malzemesi Desteği

Başiskele’de eğitime ve spora desteğini aralıksız sürdüren Başiskele Belediyesi, okullara spor malzemesi desteğini sürdürüyor.

   Başiskele Belediyesi’nden Okullara Spor Malzemesi Desteği

Başiskele’de eğitime ve spora desteğini aralıksız sürdüren Başiskele Belediyesi, okullara spor malzemesi desteğini sürdürüyor.

Başiskele Belediyesi, Türk sporunun gelişimine katkı sunmak, ilçede spor kültürünü yaygınlaştırmak, sağlıklı ve zinde bir neslin yetişmesini sağlamak adına amatör spor kulüplerine yapılan spor malzemeleri desteğinin ardından ilçedeki okulların tümüne spor malzemesi desteği sağladı.Türkiye Yüzyılı Gençlik Merkezi’nde gerçekleştirilen “Okullara Spor Malzemeleri Dağıtım Töreni”ne AK Parti Kocaeli Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz, Başiskele Kaymakamı Necip Çakmak, Başiskele Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, AK Parti Başiskele İlçe Başkanı Mustafa Koral ve yönetimi, Başiskele İlçe Milli Eğitim Müdürü Cemil Akkaya, muhtarlar, okul aile birlikleri, öğretmenler ve öğrenciler katılım gösterdi.

BAŞKAN ÖZLÜ: BİZLERİ GURURLANDIRACAK NİCE BAŞARILARA İMZA ATACAKLAR

Programda konuşan Belediye Başkanı M. Yasin Özlü, “Başiskele’mizde eğitime ve gelecek nesillerimize büyük değer veriyoruz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından da ödüllendirilen Genc-i Âlâ Gençlik Modelimiz ile çocuklarımıza ve gençlerimize eğitimden sanata, spordan teknolojiye her alanda destek sağlamaya devam ediyoruz. İlçemizde topluma yararlı bireyler yetiştirmek, çocuklarımızın ve Türk sporunun gelişmesine destek olmak için bugün okullarımızın ihtiyaç duyduğu spor malzemelerini teslim edeceğiz. Öğrencilerimizin bu imkânları en iyi şekilde değerlendirerek bizleri gururlandıracak nice başarılara imza atacaklarına yürekten inanıyorum.” dedi. Milletvekili Mehmet Akif Yılmaz ve Kaymakam Necip Çakmak’ın da kısa bir konuşma gerçekleştirdiği programda eğitime ve gençlere yapmış olduğu büyük destekten dolayı Başkan Özlü’ye ve ekibine teşekkür ettiler.

HER OKULA ÇEŞİT ÇEŞİT SPOR MALZEMELERİ

Başiskele Belediyesi tarafından ilçedeki tüm okullara spor malzemesi olarak futbol, basketbol ve voleybol topları, voleybol filesi, antrenman malzemeleri (huni, çember, tabak, yelek setleri) ve slalom seti dağıtımı yapıldı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *