Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Abdin Öztürk'Ten Çocuklara 23 Nisan Süprizi

Koonavirüs salgını sonrası Biz Bize Yeteriz Türkiyem kampanyasına her alanda destek veren İzmitli iş adamı Abidin Öztürk bu kez 23 Nisan'da çocukların yüzünü güldürdü. Öztür…

Abdin Öztürk'Ten Çocuklara 23 Nisan Süprizi

Koronavirüs salgını sonrası "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına her alanda  destek veren Kocaelili iş insanı Abdin Öztürk bu kez 23 Nisan'da çocukların yüzünü güldürüyor. 

Geçtiğimiz günlerde Polis, asker ve sağlıkçılara akaryakıtta özel indirim yapan Öztürk Şirketler Grubu Yönetim kurulu başkanı Abdin Öztürk aynı zamanda Kocaeli’ndeki bir çok hastaneye Bone, Maske ve Hemşirelerimize çay, şeker ve nescafe hediyesinde bulunmuş,  8 Belediyeye 1000 adet kumanya dağıtarak mağdur ailelere katkı sağlamıştı.  Öztürk bu kez 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramında bir ilke imza attı. Kaymakamlıklar aracılığıyla çocuklara oyuncak ve pasta  göndererek yüzlerini güldürdü. 

EVLERE PASTA VE OYUNCAK

Dünya'da ve ülkemizde hızla yayılan koronavirüs salgını sonrası Kocaeli'nde en fazla taşın altına elini koyan işadamı Abdin Öztürk yaptığı destek ve katkılarla örnek olmaya devam ediyor.  Koronavirüs salgınında ülkemizin yaşadığı ekonomik zorluklarda her alanda katkı sağlayan iş insanı Abdin Öztürk bu kez 23 Nisan'da çocukları, 11 ayın sultanı ramazan ayına girmemizle  sebebiyle dar gelirli alileleri unutmadı. Öztürk ilçe kaymakamlıkları aracılığıyla çocuklara 23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve çocuk bayramını kutlayıp  evlerine  oyuncak ve  pasta göndererek sevindirdi. Öte yandan  dar gelirli ailelerede ramazan paketi dağıttı.  

ÖZTÜRK DESTEĞİMİZ DEVAM EDECEK

Konuyla ilgili açıklama yapan Abdin Öztürk, “Ülkemizin önemli ölcüde etkilendiği küresel bir salgın ortamında Türk halkının daha fazla birlik ve beraberliğe ihtiyacı var.  23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramımızın 100. yılında onurlu ve gururluyuz. Aynı zamanda canlarını hiçe sayarak fedakarca çalışan tüm sağlık personeli ile, bu kritik günlerde  vatan savunması için de gayret gösteren Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Genel Müdürlüğü personeline, desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz. Öztürk Şirketler Grubu olarak, ülkemizin bu zor günlerinde her zaman  destek olmaya  devam edeceğiz. Tüm hemşerilerimizin Kocaeli halkının ramazanını, ülkemizin geleceği çocuklarımızın 23 Nisan bayramını kutluyorum dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *