Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yılmaz Öğretmenlerimizin Değerleri Hiçbir Şeyle Ölçülemez

Yılmaz, “Öğretmenlerimizin değerleri hiçbir şeyle ölçülemez” Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Yılmaz Öğretmenlerimizin Değerleri Hiçbir Şeyle Ölçülemez

Yılmaz, “Öğretmenlerimizin değerleri hiçbir şeyle ölçülemez” Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladı.

Ak Parti Kartepe İlçe Başkanı Sadık Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı. Yılmaz mesajında; “Bu kutsal mesleğin temsilcileri, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar büyük fedakârlığın timsalidirler” dedi.

BÜYÜK FEDAKARLIK VE ÖZVERİ GÖSTEREREK

‘’Büyük fedakârlık ve özveri göstererek, geleceğimizin teminatı olan sevgili yavrularımızı yetiştiren, onlara iyiyi ve doğruyu gösteren, milli ve manevi değerlerimizi, doğru insan ve vatandaş olmayı, Cumhuriyet değerlerini, vatan ve millet sevgisini öğreten, çağın gerektirdiği bilgi düzeyine ulaştıran öğretmenlerimize armağan edilen bu anlamlı günü idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

VARLIKLARI GÜVEN VERMEKTE

Öğretmenlik, bu ülkeye ve yeni nesillere adanmış bir hayatı da ifade etmektedir. Bu kutsal mesleğin temsilcileri, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyecek kadar büyük fedakârlığın timsalidirler. Yeni nesilleri, bir anlamda ülkemizin geleceğini emanet ettiğimiz eğitim camiamızın varlığı, milletimize daima güven vermektedir.

ÇAĞDAŞ UYGARLIK DÜZEYİNE ULAŞMADA

Mustafa Kemal Atatürk’e ‘Başöğretmenlik’ unvanının verildiği 24 Kasım gününde, çağdaş uygarlık düzeyine ulaşmada en büyük desteği veren değerli öğretmenlerimizin fedakârlıklarının her türlü takdirin üzerinde olduğunu belirtmek isterim.

KUTLADI

İlçemiz genelinde görevlerini icra etme gayreti içinde olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutlar tüm öğretmenlerimize sağlık ve esenlik dolu günler dilerim.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *