Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Vali Yavuz Şehir Hastanesi'nde İnceleme Yaptı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Şehir Hastanesi'ni ziyaret ederek incelmelerde bulundu. Kısa bir süre önce Kocaeli Şehir Hastanesi Başhekimliğine atanarak göreve başlayan Doç. Dr.

Vali Yavuz Şehir Hastanesi'nde İnceleme Yaptı

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Şehir Hastanesi'ni ziyaret ederek incelmelerde bulundu. Kısa bir süre önce Kocaeli Şehir Hastanesi Başhekimliğine atanarak göreve başlayan Doç. Dr. Bahri Elmas’ı da tebrik eden Vali Yavuz, “Sağlıkta büyük yatırımlar gerçekleştiriyoruz” dedi.

Kocaeli Şehir Hastanesini ziyaret eden Vali Seddar Yavuz, hekimlerle bir araya gelip, yapılan çalışmaları değerlendirerek ihtiyaç ve talepler doğrultusunda istişarelerde bulundu. Ziyarette Yavuz'a Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Pehlevan, Kocaeli Şehir Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Bahri Elmas ve Başhekim Yardımcıları eşlik etti.

BAŞARILAR DİLEDİ

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz, Kocaeli Şehir Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Bahri Elmas’ı tebrik ederek, başarılar diledi. Yavuz, hastane çalışmaları, eksiklikler ve devam eden işlemlerle ilgili bilgiler aldı. Daha sonra Kocaeli Şehir Hastanesi Konferans salonuna geçen Vali Seddar Yavuz, burada cerrahi hekimler ile bir araya geldi.

SORUNLARI ÇÖZMEK İÇİN GAYRET EDİYORUZ

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Dr. Yüksel Pehlevan’ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda değerlendirmelerde bulunan Vali Seddar Yavuz, Kocaeli’de göreve başladığı günden bugüne kadar Kocaeli Şehir Hastanesinin yapım ve açılış süreçleri dahil her gelişmeyi yakından takip ettiğini belirtti. Vatandaşların sağlık hizmetine erişimini kolaylaştırmak, onların sağlık sorunlarını çözmek için gayret ettiklerini belirten Yavuz;“Kocaeli özelinde sağlık alanında büyük yatırımlar gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam ediyoruz. Oluşan ihtiyaç ve talepleri gidermek için hep birlikte gayret ediyoruz. Koordinasyonumuzda İl Sağlık Müdürümüz ve Başhekimlerimiz eksikliklerin tamamlanması, ihtiyaç ve taleplerin yerine getirilmesi süreçlerini yakinen takip ediyorlar.” dedi.

HİZMETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR ETTİ

Şiddetin karşısında olduklarını belirten Vali Yavuz, şiddetin her türlüsünün ve özellikle de sağlıktaki şiddet olaylarının yaşanmaması için gerekli tedbirlerin alındığını, yaşanması halinde de gerekli işlemlerin hassasiyetle yapıldığını söyleyerek kurumlarda meydana gelen her bir sıkıntıyı yakinen takip ettiklerini ifade etti. Hastanelerden hizmet almak üzere gelen vatandaşlarımızla iletişim eksiklikleri yaşandığına değinen Vali Yavuz, "bu konuda özel bir çalışma yapılması gerektiğini belirterek mesai mefhumu gözetmeksizin bu güne kadar yapılan çalışmalardan dolayı teşekkür edip, işlerinde kolaylıklar diledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *