Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Uzmanlar Kar Tarihi Verdi

Özellikle Marmara bölgesinde bulunan illeri kar yağışı konusunda uyaran uzmanlar, yağışın ne zaman etkili olacağı konusunda ise önemli açıklamalarda bulundu.

Uzmanlar Kar Tarihi Verdi

Özellikle Marmara bölgesinde bulunan illeri kar yağışı konusunda uyaran uzmanlar, yağışın ne zaman etkili olacağı konusunda ise önemli açıklamalarda bulundu.

Meteoroloji uzmanı Kerem Ökten sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile büyük ses getirdi. Amerika modeli tarafından yapılan bir güncellemeyi paylaşan Ökten, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa için vatandaşları uyardı. Ökten, Amerikan modelinin Türkiye'ye ciddi bir kar yağışı verdiğini söyledi. İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa tek tek mor yandı diyen Ökten, "Hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. Ülkemizde beklenen yoğun kar yağışını Amerika modeli ile gösteren Ökten, "Az kaldı. Emin olun..." şeklinde konuştu.

13 OCAK'TA BÜYÜK KAR YAĞIŞI GELİYOR

Kerem Ökten'in bu paylaşımları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Ökten'in paylaşımı şöyle: "İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Yalova, Bursa tek tek mor yandı. Hayırlı olsun" Ünlü uzman daha sonrasında yaptığı paylaşımda ise Marmara için 13 Ocak tarihine dikkat çekerek büyük bir kar yağışı beklediğini açıkladı. Kocaeli için ise 14 Ocak kritik tarih. Bu tarihlerde Kocaeli için kar yağışı beklenebilir. Sıcaklıkların önümüzdeki hafta 13 derece birden düşmesi bekleniyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *