Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Uslu'dan Yıldız'a Destek

MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu ve yönetimi, Kartepe Belediye Başkan aday adayı Murat Yıldız'a desteğini açıkladı.

Uslu'dan Yıldız'a Destek
MÜSİAD Kocaeli Şube Başkanı İsmail Uslu ve yönetimi, Kartepe Belediye Başkan aday adayı Murat Yıldız'a desteğini açıkladı.
 

MÜSİAD Kocaeli Şubesi, olağan yönetim kurulu toplantısını Kartepe Belediye Başkan aday adayı, aynı zamanda MÜSİAD Kocaeli Şubesi yönetim kurulu üyesi olan Murat Yıldız’ın ev sahipliğinde Kartepe Antik Köfte Restoran'da düzenledi.

'DAHA İLERİYE TAŞIYACAK'

Yapılan toplantının ardından Murat Yıldız’ın Kartepe Belediye Başkan aday adaylığı süreci ile alakalı açıklamalarda bulunan Başkan İsmail Uslu, "Murat Bey uzun yıllardır birlikte yol yürüdüğümüz, değerli bir kardeşimiz, çıkmış olduğu bu önemli yolda desteklerimizi hiçbir zaman kendisinden esirgemedik, ben inanıyorum ki MÜSİAD azmiyle yoğrulmuş olması hasebiyle Allah nasip ederse göreve geldiğinde vizyonu ile Kartepe İlçemize değer katıp devraldığı bayrağı gece gündüz demeden çalışarak daha ileriye taşıyacaktır. Aday adaylığı sürecinde Kartepe’de dokunmadığı gönül kalmadı, bu süreçte bölge halkını dinledi ve yoğun bir tempoyla çalışmalarına devam etti. MÜSİAD üyelerimizin büyük çoğunluğunun Kartepe’de faaliyet göstermesi de bizler için önem arz ediyor. Kartepe halkı için çalışma azmini bizlere hissettirdi. Bu vesileyle kendisini desteklediğimizi tekrar belirtiyor, başarılar diliyorum" dedi. Desteklerinden dolayı başkan Uslu ve MÜSİAD Yönetimine teşekkür eden Murat Yıldız ise "MÜSİAD gibi ülkemizin güzide bir kurumunda görev almak bizlere birçok şey kattı. Umuyoruz ki kazandığımız bu değerler ile birlikte ilçe halkımızın bize göstermiş olduğu teveccühü başkanlık ile taçlandırıp hizmet etme fırsatını elde ederiz" ifadelerini kullandı. Toplantı ve yapılan açıklamaların ardından Başkan Uslu, yönetim kurulu üyeleri ve Murat Yıldız, Kartepe bölgesindeki MÜSİAD üyesi fabrika ve firmalara ziyaret gerçekleştirdi. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *