Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Sokağa Çıkma Yasağında Dostlarını Unutmadılar

İzmit Belediyesi, hafta sonu kentte uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle beslenme sıkıntısı yaşayan sevimli dostlarımız sokak hayvanlarını unutmadı. İzmit Belediyesi, koro…

İzmit Belediyesi, hafta sonu kentte uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle beslenme sıkıntısı yaşayan sevimli dostlarımız sokak hayvanlarını unutmadı.

İzmit Belediyesi, koronavirüs tedbirleri kapsamında hafta sonu kentte uygulanan sokağa çıkma yasağı nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanlarını unutmadı. Bu kapsamda Belediye ve Ekolojik Yaşam Derneği işbirliğinde kentin birçok noktasında kedi ve köpekler için mama dağıtılarak besleme noktalarına bol miktarda mama bırakıldı.

EKSTRA ÇABA GÖSTERİYORUZ

Vatandaşları sokak hayvanları konusunda duyarlı olmaya davet eden İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “İzmit Belediyesi olarak sokaktaki dostlarımızın her zaman yanındayız. Salgın döneminde sokakta yiyecek bulmakta zorlanan sevimli dostlarımız için ekstra çaba gösteriyoruz. Onların aç ve susuz kalmasına gönlümüz razı olmayacağı için düzenli olarak mama dağıtımı gerçekleştiriyoruz. Hemşerilerimin de bu konuda duyarlı davranacağına inanıyorum” ifadelerini kullandı.

 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *