Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Şehir Hastanesi Bağlantı Yolunu Güneş Enerjisi İle Aydınlatıyor

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta Tavşantepe Mahalle sakinleri ile buluşmuş ve taleplerini dinlemişti.

Şehir Hastanesi Bağlantı Yolunu Güneş Enerjisi İle Aydınlatıyor
İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, geçtiğimiz hafta Tavşantepe Mahalle sakinleri ile buluşmuş ve taleplerini dinlemişti. Vatandaşların mağduriyetlerinin giderilmesi adına harekete geçen İzmit Belediyesi, Şehir Hastanesi yoluna güneş enerjili aydınlatma sistemi getirdi.
 
Geçtiğimiz hafta Tavşantepe Ulu Camii cemaatiyle bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, taleplere hızlıca karşılık verdi. Bölge sakinlerinin Şehir Hastanesine ulaşmak için kullandığı toprak yolda iyileştirme çalışması yapan İzmit Belediyesi, son olarak aydınlatma sorununu da ortadan kaldırdı. 
 

MAĞDURİYETİ GİDERDİ

Daha önce de elektrik altyapı hattının olmadığı birçok noktayı güneş enerjisi ile aydınlatan İzmit Belediyesi, Şehir Hastanesine giden karanlık yolu da aydınlatarak bölge halkının mağduriyetini giderdi. Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmalarla güneş enerjili aydınlatma direklerinin montajı yapıldı. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *