Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Radyo Çağdaş Yenilenen Yüzüyle Yayın Hayatına Devam Edecek

Özgün müzik istasyonu Radyo Çağdaş, yenilenen yüzü ve deneyimli radyo programcılarıyla dinlenebilecek en iyi nokta olmayı sürdürüyor 2007 yılında kurulan ilimiz ve çevre bölge…

Özgün müzik istasyonu Radyo Çağdaş, yenilenen yüzü ve deneyimli radyo programcılarıyla dinlenebilecek en iyi nokta olmayı sürdürüyor

2007 yılında kurulan ilimiz ve çevre bölgelerde özgün müziğin tek adresi olan Radyo Çağdaş, haber programlarıyla da kent ve ülke gündeminin nabzını tutuyor. 2009 yılında kurulan Radyo Çağdaş, ilkelerinden taviz vermediği 11. yılını önümüzdeki aylarda gururla kutlayacak.

2 YENİ PROGRAMCI

On bir yılda birçok dinleyici kitlesine ulaşan Radyo Çağdaş ile duygu ve düşüncelerini dile getirmek isteyenler mesaj yollayabiliyor. Gün içinde birçok mesajın alındığı Radyo Çağdaş’ta onlarca dinleyici de istek parçalarını istediği kişiye ulaştırıyor. Radyonun kuruluşundan sonra deneyimli Radyocu Berna Uytun ile zirve yapan Radyo Çağdaş, yeni radyo programları olan Fatma Kurt ve Mert İnanç Ayas ile dinleyicilerine ulaşmaya devam ediyor.

HAFTA İÇİ İSTEK PROGRAMLARI

Hafta içi her gün çeşitli programlar yapan Radyocular Fatma Kurt ile Mert İnan Ayas, pandemi sebebiyle konuk ağırlamalarına ara verdi. Pazartesi günleri Spor Müdürümüz Yiğit Özcan’ı konuk eden Radyocumuz Mert İnanç Ayas, Spora Bakış programı ile sporseverlerle buluşuyor.Ayrıca Kocaelispor’un maçlarının anlık bilgisi verilerek canlı bağlantı yapılıyor. Yol ve hava durumunun da günlük olarak aktarıldığı programlarda pandemi ile ilgili güncel haberler an be an radyo kanalından dinleyicileriyle buluşuyor. 

YAYIN AKIŞI:

 

Pazartesi saat 12.30’da Yiğit Özcan'la Spora Bakış-Mert İnanç Ayas ile aynı anda Youtube kanalı Çağdaş Kocaeli TV'de canlı yayın.

Salı çarşamba perşembe ve cuma günleri 12.30’da Mert ile yöresel program. Hergün bir ilin tanıtımı (Türküleri, tarihi, yemekleri, konuşmaları…)

Haftaiçi her gün saat 14.00-16.30 arası Fatma ile istek programı

Hafta içi hergün saat 20.00-22.00 arası Mert ile istek programı

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *