Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Nilgün Düzen: Muhtarlık Bir Tecrübe İşidir

İzmit Şirintepe Mahallesinin sevilen başarılı  Muhtarı Nilgün Düzen, dördüncü dönem için yeniden muhtar adayı olduğunu duyurdu. Düzen; ‘Muhtarlık bir tecrübe işidir’ Mahalle sakinlerinden destek bekliyorum dedi.

Şennur Uzan Yıldız

Köşe Yazarı


Nilgün Düzen: Muhtarlık Bir Tecrübe İşidir

İzmit Şirintepe Mahallesinin sevilen başarılı  Muhtarı Nilgün Düzen, dördüncü dönem için yeniden muhtar adayı olduğunu duyurdu. Düzen; ‘Muhtarlık bir tecrübe işidir’ Mahalle sakinlerinden destek bekliyorum dedi. 

Muhtar düzen yaprtığı açıklamada Sevgili Şirintepeliler, değerli dostlarımız 50 yıldır birlikte yaşadığım mahallemin güzel insanlarından aldığım güç ve destekle on yıllık süreç içerisindeki çalışmalarımıza istinaden sahip olduğumuz tecrübemiz bilgi birikimimiz şahsıma verilen sorumluluğun bilinci, gururu ile hizmet ve çalışmalarımıza fedekarlıkla, kararlılıkla 31 mart  2024 yerel seçimlerde mahallemizi birlikte yönetmeye yeniden adayım dedi.

İLK GÜNKÜ HEYECANLA ÇALIŞACAĞIZ

Değerli mahalle komşularımızın tercih ve takdiriyle muhtarlık görevimi kıymetli azalarımızla birlikte azimle, ilk günkü heyecanla çalışarak hakkıyla yapmanın çabası içindeyim. Mahallemizle ilgili bizim tesbit ettiğimiz ve sizlerin talep ettiği istekleri, eksikleri, şikayetleri ilgili kurumlarla yazışarak konuşarak iletmiş olup konunun takibi yapılmıştır. Mahallemizi her makam ve kurumda layıkıyla temsil ettiğimden kuşkunuz olmasın, mahallemize ilk defa yılın muhtarı seçilerek bir ödül kazandırarak taclandırmış olduk. Toplumu büyütmenin kalkındırmanın temel unsurları kadınlardır evinin içindeki sorun ve sıkıntılarla birebir yüzleşen kadınlarımızdı. Kadın duyarlılığımla her zaman insanlara elimden geldiğince el uzatmaya çalıştım, kadınlarımızın aktif çalışmalarını destekledim. Sizlerin bana verdiği yetkiyle her türlü soruna çözüm üretecegime layıkıyla yerine getireceğime inanıyorum. Yapacağım hizmetler sevgiyle sabırla olacaktır. Amacımız tüm çalışmalarımız halk için halkla birlikte şeffaflık içersinde sonuna kadar birlikte yürütmektir. Sevgiyle, özveriyle  yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır . 

AZALAR: 

F.Nil Çağlar, Bennur Özyılmaz, Ayse Algan, Seref Çoban, Mücella Özman Yılmaz, Yunus Boyacı, Jale Şenocak, Cahit Bakal.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *