Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Marmara KKB, Property Expo İle İşbirliği Yaptı

Marmara Kadın Girişimi, dünyanın önde gelen satış-pazarlama fuarı Property Expo İstanbul, Üretim ve İşletme Kooperatifi ile işbirliği yaptı.

Marmara KKB, Property Expo İle İşbirliği Yaptı

Marmara Kadın Girişimi, dünyanın önde gelen satış-pazarlama fuarı Property Expo İstanbul, Üretim ve İşletme Kooperatifi ile işbirliği yaptı.

Kocaeli’de girişimci kadın kooperatiflerini bir araya getirmek için üst birlik olarak kurulan ve Türkiye’nin en büyük kadın girişimci birliği haline gelen Marmara Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifleri Birliği, e-ticaret üzerinden dünya pazarındaki gücüne güç katmaya devam ediyor. Daha önce Migros ve Taze Direkt ile anlaşma yapan Marmara Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifi, şimdi de dünyanın birçok ülkesinde prestijli müşterilere sahip Property Expo İstanbul’la işbirliği yaptı. 

DETAYLARI KONUŞTULAR

İstanbul’da 3 bin 500 metrekare alana kurulu, yılın 365 günü açık, 40’tan fazla proje ile gayrimenkul ve yatırıma dair tüm hizmetlerin tek çatı altında toplandığı Property Expo İstanbul, Marmara Kadın Girişimi, Üretim ve İşletme Kooperatifinin ticari danışmanlığını üstlendi. Kurucu Üst Birlik Başkanı Nuket Özcan, önceki gün Property Expo İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Süngü ile bir araya gelerek işbirliğinin detaylarını konuştu. Birlik paydaşı kooperatif başkanları ve yönetimlerinin de eşlik ettiği buluşmada Property Expo İstanbul’un faaliyetleri hakkında sunum yapıldı. 

‘GÜÇ KATACAK’

New York’tan Dubai’ye yatırımcıların istek ve ihtiyaçlarına uygun her bölümden projenin sergilendiği Property Expo’nun, kadın girişimcilerin gücüne güç katacağını ifade eden Üst Birlik Başkan Nuket Özcan, “Kurulduğumuz günden bu yana şehrimiz ve bölgemiz başta olmak üzere girişimci kadınlarımızın hep yanında olduk, olmaya da devam ediyoruz. Bu amaçla alanında uzman ve dünya çapında marka olmuş kurumsal firmalardan destek alıyoruz. Property Expo, bu anlamda bizlere çok büyük bir güç katacak” dedi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *