Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Koçder'de 2. Gümüş Dönemi

KOÇDER'in genel kurul toplantısında mevcut Başkan Necdet Gümüş, Yeniden başkan seçildi. Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneğinin genel kurul toplantısında Hüseyin Necdet Gümüş tekrar başkanlığa seçildi.

Koçder'de 2. Gümüş Dönemi
KOÇDER'in genel kurul toplantısında mevcut Başkan Necdet Gümüş, Yeniden başkan seçildi.

Kocaeli Otizmli Çocuklar Derneğinin genel kurul toplantısında Hüseyin Necdet Gümüş tekrar başkanlığa seçildi. İzmit Ömer Türkçakal Bulvarı Vinsan Tesisleri’ndeki KOÇDER Yaşam Merkezinde gerçekleşen kurul toplantısına dernek üyeleri ve aileler katıldı.
 
 

'BÜYÜK BİR AİLEYİZ'

KOÇDER’in kurulduğu 2009’dan bu yana otizmli çocukların ve onların ailelerinin yaşam kalitesini artırmak ve yaşadıkları sorunlara çözümler sunmak için çalıştığını belirten Başkan Hüseyin Necdet Gümüş; otizmli bireyler, aileler ve gönüllüler ile büyük bir aile olduklarını söyleyerek genel kurul toplantısına katılan tüm üyelere teşekkür etti. Divan Başkanlığını derneğin Kurucu Başkanı Özel İlkin Kılıçaslan'ın yaptığı kurulda derneğin Yönetim Kurulunda şu isimler yer aldı:
 
Hüseyin Necdet Gümüş — Başkan
Zeynep Kaya — Başkan Yardımcısı
Sevdiye Fidan — Genel Sekreter
Metin Çakır — Sayman
Nüket Gedik — Yönetim Kurulu Üyesi
Bu Haberi Beğendin Mi?
2 kişiden 2 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *