Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaelispor'da Gergin Kongre!

Kocaelispor kongresi bugün Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. Zaman zaman gerginliklerin yaşandığı kongrede 127 üye sandığa giderek oy kullanacak. Kocaelispor’da bugün Mali Kongre gerçekleşiyor.

Kocaelispor'da Gergin Kongre!

Kocaelispor kongresi bugün Kocaeli Kongre Merkezinde gerçekleşiyor. Zaman zaman gerginliklerin yaşandığı kongrede 127 üye sandığa giderek oy kullanacak.

Kocaelispor’da bugün Mali Kongre gerçekleşiyor. Sunumların yapıldığı kongrede gerginlikler de yaşandı. Üyeler tarafından hazırlanan kitapçığın amatörce yapıldığı söylemleri gelirken, hazırlanan kitapçıkta tahmini bütçede 2023-2024 yazması gerekirken 2022-2023 yazması ortamın gerilmesine neden oldu. Ayrıca Kocaelisporlu taraftarlar da kongreyi takip ederken yönetimin ne kadar alacağı olduğunu ve futbolculara ne kadar borçlarının olduğunu öğrenmek istedi. Yönetim tarafından yapılan bilgilendirmede yönetici alacakları hakkında bilgi verilmezken futbolculara ise sadece şampiyonluk primleri ve maç başı ücretleri ile birlikte 20 milyonluk bir borç olduğu bilgisi verildi.

KİTAPÇIKTA TARİH HATASI OLDU

Kocaelispor Mali Genel Kurulunda divan başkanlığına Sinan Üner seçildi. Katipler Menderes Kaya ile Veysel Köksal oldu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından toplantı tutanakları imzalandı. Yönetim kurulu idari, sportif ve faaliyet raporları okunacak ve ibra edilecek. Ardından denetim, sicil ve disiplin kurulu raporları oylamaya sunulacak. Kocaelispor Mali Genel Kurulu, Kocaeli Kongre Merkezi'nde başladı. Genel kurulda mevcut başkan adayları Engin Koyun ve Yaşar Can yan yana oturdu. Kocaelispor'un mali tablosu açıklanırken, dağıtılan kitapçıktaki tarih hataları yüzünden üyeler itiraz etti ve 15 dakikalık ara verildi. Aranın ardından kitapçıktaki hatalar düzeltildi ve ibra oylamaya sunuldu. Oylama sırasında üyeler salondaki herkesin üye olmadığını, kişilerin kimlik kontrolünün ardından salona alınmasını istedi. Salon boşaltıldı. Salon dışında bazı üyeler ve taraftarlar arasında gerginlik yaşandı. Gerginliğe kongre merkezinde bulunan güvenlik güçleri müdahele etti. Gerginlik fazla uzun sürmedi. Üyelerin kimlik kontrolünün ardından genel kurul devam edecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *