Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kocaeli Huzurevi Eğlenceye Doydu

Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği ve Yuvam Akarca Mahallesi Muhtarlığı Kocaeli Huzurevinde harika bir geceye imza attı.

Kocaeli Huzurevi Eğlenceye Doydu

Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği ve Yuvam Akarca Mahallesi Muhtarlığı Kocaeli Huzurevinde harika bir geceye imza attı.

Yuvam Akarca Mahallesi Muhtarlığı ve Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği öncülüğünde organize edilen programda huzurevi sakinleri unutulmayacak bir gece yaşadı. Kocaeli Huzurevi sakinleri, bu organizasyon ile eğlence dolu bir gece yaşadı. Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği yönetim kurulu ve üyeleri ile müzikler eşliğinde eğlenen huzurevi sakinleri,  birlikte söyleyip birlikte eğlendi.
 

BİRLİKTE SÖYLEYİP DANS ETTİLER 

Kocaeli Huzurevi Müdürü Belma Anık Aksu'nun konuşmaları ile başlayan program, Yuvam Akarca Mahallesi Muhtarı Müyesser Yılmaz ve Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Başkanı Adem Yaman'ın selamlama konuşması sonrası pasta kesimi ile devam etti. Yuvam Akarca Mahallesi sakinlerinin hazırladığı hediyeler huzurevi sakinlerine takdim edildi. Vatandaşların, öğrencilerin ve sağlık çalışanlarının yazdığı mektuplar hediyelerle birlikte sunuldu. Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Başkan Yardımcısı Cengizhan Göksu ve Hemşire Yeliz Demirhan, gecede sahne alarak mükemmel bir müzik şöleni yaşattı; Türk Sanat müziği eserleri ve türküler hep birlikte söylendi. Hem Yuvam Akarca Mahallesi gönüllüleri hem SAĞLIKÇA Derneği üyeleri, huzurevi sakinleri ile birlikte oyun havaları eşliğinde eğlendi. Huzurevi sakinleri bu güzel organizasyona emek harcayan Yuvam Akarca Mahallesi Muhtarlığı gönüllüleri ile Muhtar Müyesser Yılmaz'a, Kocaeli Sağlık Çalışanları Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri ile Dernek Başkanı Adem Yaman'a ayrıca Kocaeli Huzurevi Müdürü Belma Anık Aksu'ya teşekkürlerini iletti.
 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *