Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kardaşlı, Diyanet Birlik-Sen Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Diyanet Birlik-Sen 2. Olağan Genel Kurulu'nda Mehmet Ali Kardaşlı Diyanet Birlik-Sen Genel Başkan Yardımcısı seçildi. Diyanet Birlik-Sen 2. Olağan Genel Kurulu'nda yapılan seçim ile Mehmet Ali Kardaşlı Genel Başkan Yardımcısı seçildi.

Kardaşlı, Diyanet Birlik-Sen Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Diyanet Birlik-Sen 2.Olağan Genel Kurulu'nda Mehmet Ali Kardaşlı Diyanet Birlik-Sen Genel Başkan Yardımcısı seçildi.

Diyanet Birlik-Sen 2.Olağan Genel Kurulu'nda yapılan seçim ile Mehmet Ali Kardaşlı Genel Başkan Yardımcısı seçildi. Kardaşlı daha önce   İzmit Eren Camii İmam Hatibi ve Diyanet Birlik-Sen Marmara Bölge Başkanı olarak görev yapıyordu.  2.Olağan Genel Kurul'da  Kocaeli Şube Başkanı Numan Uysal Genel Merkez Denetleme Kurulu Üyeliğine seçilirken, Kocaeli Şube Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Pir Soylu da Genel Merkez Disiplin Kurulu Üyeliğine seçildi. 

GÜCÜMÜZ ÖZGÜRLÜĞÜMÜZ

Genel Başkan Yardımcısı seçilen Kardaşlı, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:  “Gücümüz Özgürlüğümüz” mottosu ile çıktığımız bu onurlu yolda Diyanet çalışanlarının kurumsal ve toplumsal problemlerine çözüm üretmeye devam edeceğiz.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *