Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Kandıra Belediyesi Şehitlerimizi Unutmadı

Kandıra Belediyesi tarafından “Şehitler Haftası” ve Korona virüs salgınında yaşamını yitirenler için online Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak dualar edildi. Kandıra Belediyes…

Kandıra Belediyesi Şehitlerimizi Unutmadı

Kandıra Belediyesi tarafından “Şehitler Haftası” ve Korona virüs salgınında yaşamını yitirenler için online Kuran-ı Kerim tilaveti yapılarak dualar edildi.

Kandıra Belediyesi tarafından 14-20 Nisan tarihleri arasında icra edilen ‘Şehitler Haftası’ ve korona virüs salgınında yaşamını yitirenler vatandaşlar için Kuran tilaveti yapıldı ve dua edildi. Kandıra Belediyesi Prof. Dr. Turan Güneş Kültür Merkezinde icra edilen programda vatandaşların yoğun takipleriyle gerçekleşti.

TURAN CANLI YAYINA BAĞLANDI

Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan’ın sosyal medya hesabı üzerinden yayınlanan tilaveti, vatandaşlar canlı yayına bağlanarak takip etti. Yüzlerce vatandaş sosyal medya hesaplarından yapılan duaya eşlik ederken, şehitler ve korona virüs salgınında hayatını kaybeden vatandaşlar için de eller semaya açıldı.

ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM

Program sonrası konuşan Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, “Kandıra Belediyesi olarak Korona virüs tedbirleri kapsamında dezenfeksiyon çalışmalarımızın yanı sıra ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için de çalışmalarımız devam ediyor. Biliyoruz ki 65 yaş üzeri ve 20 yaş altı vatandaşlarımız ve gençlerimiz için sokağa çıkma yasağı var, bizlerde Basın Yayın Halkla İlişkiler Müdürlüğümüz olarak sosyal programlar aracılığıyla hemşehrilerimizle buluşalım istedik. Şehitler Haftasında ilçe şehitlerimiz ve tüm şehitlerimiz adına ellerimizi semaya kaldırdık. Salgın bitene kadar hemşehrilerimiz ile birlikte sosyal medyada beraber olmaya devam edeceğiz. Rabbim en kısa sürede korona virüs salgınından ülkemizi ve dünyamızı kurtarsın inşallah” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *