Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İzmit'Te 23 Nisan Bir Başka Kutlandı

Bu yıl koronavirüs nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan İzmitlileri yalnız bırakmayan İzmit Belediyesi, 23 Nisan TIR’ıyla bayram coşkusunu…

Bu yıl koronavirüs nedeniyle 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını evlerinde kutlayan İzmitlileri yalnız bırakmayan İzmit Belediyesi, 23 Nisan TIR’ıyla bayram coşkusunu sokaklara taşıdı.

İzmit Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında, koronavirüs nedeniyle sosyal mesafeyi koruyarak hazırladığı kutlama programına tüm hızıyla devam ediyor. Türk Bayrakları, Atatürk fotoğrafları ve balonlarla süslenen belediyeye ait araçlar, animatörler ve bando ekipleri eşliğinde marşlar çalarak İzmit’in mahallelerinde dolaştı.

TÜM ŞEHRİ DOLAŞIYOR

Merkez Bankası önünden başlayarak, kentin dört bir yanına dağıtılan İzmit Belediyesi araçları mahalle mahalle gezerken, eğlenceye pencere ve balkonlardan katılan İzmitli çocuklar, araçlardan yükselen şarkılara büyük bir heyecanla eşlik ediyor. Öğle saatlerinden beri kentin hemen tüm mahallelerini dolaşan araçlar, 100. yıl coşkusunu tüm İzmitlilerle birlikte yaşatıyor.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *