Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

İGSAŞ 'İhracatın Yıldızı'Ödülünün Sahibi Oldu

İKMİB, kimya sektöründe 2022 yılında en çok ihracat yapan şirketleri  ödüllendirdi. Türk tarımının öncü şirkerti İGSAŞ da kimyevi gübre ihracatı alanında “İKMİB 2022 İhracatın Yıldızı” ödülünün sahibi oldu.

İGSAŞ 'İhracatın Yıldızı'Ödülünün Sahibi Oldu

İKMİB, kimya sektöründe 2022 yılında en çok ihracat yapan şirketleri  ödüllendirdi.  Türk tarımının öncü şirkerti İGSAŞ da kimyevi gübre ihracatı alanında “İKMİB 2022 İhracatın Yıldızı” ödülünün sahibi oldu.

Türk tarım ve sanayi sektörünün güçlü oyuncusu İGSAŞ, İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) tarafından, “İKMİB İhracatın Yıldızları Ödülü”ne layık görüldü. Sektörde başarılarına bir yenisini daha ekleyen İGSAŞ, kimyevi gübre ihracatı kategorisinde ödüle layık görüldü.  İKMİB 2022  İhracatın Yıdızları Ödül Törenine İGSAŞ Genel Müdürü İlkay Ünal katılırken, İGSAŞ adına ödülü Satış ve Pazarlama Direktörü Vedat Altınok aldı. 

İHRACAT PAZARINDA ÇOK DAHA BÜYÜK BİR OYUNCU OLACAĞIZ

İGSAŞ’ın kurulduğu ilk günden itibaren Türk tarımının gelişmesine katkı sağlama misyonuyla çalışmalarını aralıksız sürdürdüğüne dikkat çeken İGSAŞ Genel Müdürü İlkay Ünal, ’Türk çiftçisinin ihtiyacı olan gübreyi üretmenin yanı sıra son yıllarda ihracat pazarımızı da hızla büyütüyoruz. Aldığımız bu ödülün de bu konuda doğru yolda olduğumuzun en büyük ispatı olduğuna inanıyorum. Bu açıdan bu ödüle layık görülmemiz bizim için oldukça anlamlı. Bu başarıyı elde etmemizde kendimizi sürekli geliştirmemiz, dönüştürmemiz ve doğru projelere imza atma yeteneğimizin önemli bir rol oynadığına inanıyorum. Kocaeli fabrikamızdaki kapasite artış yatırımlarının yanı sıra Samsun ve Hatay’da kuracağımız yeni tesislerle birlikte ihracat pazarında çok daha büyük bir oyuncu olacağız.İhracata yönelik üretim artışımız İGSAŞ’ı küresel gübre sektöründe daha etkili bir şirket yapacak. Ülkemize ve bulunduğumuz bölgeye artı bir değer yaratabilmenin mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu çabalarımızın da takdir gördüğünü bilmek bizi ayrıca mutlu ediyor. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamulleri İhracatçıları Birliği’ne bu organizasyon için teşekkür ederim’’ şeklinde konuştu.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *