Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Hürriyet; Asılsız Karalamalara Rağmen Gülen Yüzümüzle Çalışacağız

Geçtiğimiz sene İzmit Belediyesinden emekli olan Melih Ademoğlu, asılsız haberlerde yer alanın aksine belediyede çalışmamaktadır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü gö…

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kendisine yönelik asılsız ve karalama haberlerine yönelik sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Başkan Fatma Kaplan Hürriyet Asılsız karalama kampanyalarına ramen gülen yüzümüzle halkın içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz dedi.

Başkan Fatma Kaplan Hürriyet'tin sosyal medya hesabındaki işte o açıklama; Geçtiğimiz sene İzmit Belediyesinden emekli olan Melih Ademoğlu, asılsız haberlerde yer alanın aksine belediyede çalışmamaktadır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü görevini Sevtap Cengiz yürütmektedir.

Uzun yıllar boyunca İzmit Belediyesinde edindiği belediyecilik tecrübelerini genç arkadaşlarımızla paylaşmak isteyen Melih Ademoğlu, tamamen gönüllü olarak bizlere yardımcı olmaktadır. Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünü yeniden yapılandırırken yardım ricamızı kırmayarak ve hiçbir ücret talep etmeden yardım etmesi karşısında itibarsızlaştırma çabaları beyhudedir. Kaldı ki emekli olmuş birini yasa gereği işe almamız zaten mümkün değildir.

Bu mübarek ayda bile asılsız iddialar ile iftira atanları Allah'a havale ediyorum. Bütün gayesi iyilik ve yardım olan anlamlı hareketin bu denli çarpıtılması bizleri derinden yaralamıştır. Ancak şunun da çok iyi bilinmesini isteriz ki; bütün Asılsız Karalama Kampanyalarına Rağmen Gülen Yüzümüzle halkın içinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve tüm iyi niyetimizle halkımız için gecemizi gündüzümüze katarak çalışmaya devam edeceğiz. Melih Ademoğlu ve daha birçok kişi de gönüllülük esasına göre bizlere katkı sunmaya devam edecektir. Bu asılsız haberle ilgili olarak da tüm yasal haklarımızın saklı kalacağının bilinmesini isteriz.

Saygılarımızla.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *