Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Fırtınanın Tarumar Ettiği İzmit Sahilinde Temizlik Başladı

İzmit'te  sağanak ve fırtına sebebiyle deniz taştı. Bazı yollar ile sahil şeridi ve otopark su altında kaldı. Kocaeli Büyükşehir belediyesi sabahın erken saatlerinde kıyı şeridinde temizlik ve bakım çalışmalarına başladı.

İzmit'te  sağanak ve fırtına sebebiyle deniz taştı. Bazı yollar ile sahil şeridi ve otopark su altında kaldı. Kocaeli Büyükşehir belediyesi sabahın erken saatlerinde kıyı şeridinde temizlik ve bakım çalışmalarına başladı. Sahilde fırtına devam ediyor.

Kocaeli'de kuvvetli rüzgar ve sağanak kent genelinde günlük yaşamı olumsuz etkiliyor. İzmit sahil bandı ve otopark, şiddetli fırtına sebebiyle denizden taşan suyla kaplandı.Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ekipleri bölgede temizleme çalışması başlatırken, polis sahiplerine ulaşarak otoparktaki araçların kaldırılmasını istedi. Öte yandan fırtına ve yağışın taribat yarattığı kafe ve restoranlardan bazıları kapandı. 

METEOLOJI'DEN BU KEZ KAR UYARISI

Kocaeli Valiliği vatandaşlara yaptığı uyarıda şu ifadelere yer vermişti: "Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, Marmara Denizi’nde rüzgarın öğle saatlerinden itibaren güney ve güneybatı yönlerden 6 ila 8 kuvvetinde saatte 50-75 kilometre fırtına şeklinde eseceği tahmin edilmektedir. Pazartesi, günün ilk saatlerine kadar etkili olacağı değerlendirilen fırtına nedeniyle meydana gelebilecek ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunmalıdır." Kocaeli'nin yüksek kesimlerinde kar yağışı ve soğuk havanın etkili olmaya devam edeceği öğrenildi. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *