Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Derince’de Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

Derince Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ücretsiz Toplu Sünnet Şöleni için kayıt süreci başladı.

Derince’de Sünnet Şöleni Kayıtları Başladı

Derince Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen ücretsiz Toplu Sünnet Şöleni için kayıt süreci başladı.

Sosyal belediyecilik anlayışıyla vatandaşların her alanda yanında olan Derince Belediyesi’nin geleneksel olarak düzenlediği ücretsiz Toplu Sünnet Şöleni için kayıt süreci başladı. İlçe sınırlarında ikamet eden ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak ve çocuklara sağlıklı bir gelecek sunmak amacıyla ücretsiz olarak düzenlenen sünnet etkinliklerinin bu yıl yine büyük ilgi görmesi bekleniyor. Toplu sünnet için kayıt yaptırmak isteyen aileler, 3 yaşından büyük çocukları için Derince Belediyesi Çözüm Masası’na başvurabilecek.

BAŞVURULAR ÇÖZÜM MASASI’NA

Başvuru esnasında muhtarlıklardan alınacak durum tespit formu ile çocuk, anne-baba kimlik fotokopileri yetkililere teslim edilecek. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak isteyen vatandaşların 0262 2394015 (146) numaralı telefonlardan Çözüm Masası’na ulaşabileceği belirtildi. Kayıtların tamamlanması ve sünnetlerin yapılmasından sonra ise belirlenecek tarihte sünnet şöleni gerçekleşecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *