Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Çınar Ekibi, Balören Köyü’nde Çalmadık Kapı Bırakmadı

Vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek talep ve önerilerini dinleyen İzmit Belediyesi Çınar Ekibi köy ziyaretlerine Balören Köyü’nde devam etti. İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, köylerde vatandaşların kapısını çalmaya devam ediyor.

Çınar Ekibi, Balören Köyü’nde Çalmadık Kapı Bırakmadı

Vatandaşlarla sık sık bir araya gelerek talep ve önerilerini dinleyen İzmit Belediyesi Çınar Ekibi köy ziyaretlerine Balören Köyü’nde devam etti.

İzmit Belediyesi Çınar Ekibi, köylerde vatandaşların kapısını çalmaya devam ediyor. Her gün farklı bir mahallede vatandaşlarla buluşan Çınar Ekibi, son olarak Balören Köyü’nü ziyaret etti. Vatandaşların talep ve önerilerini dinleyen ekip köy sakinlerine hediyelerini takdim etti.

KÖY SAKİNLERİ TEŞEKÜR ETTİ

Balören Köyü’nde çalmadık kapı bırakmayan Çınar Ekibi, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet selamlarını köy halkına iletti. Vatandaşlar, ziyaretleri nedeniyle Çınar Ekibine teşekkür etti. İzmit Belediyesi Çınar Ekibinin ziyaretleri kentin dört bir yanında devam edecek.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *