Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Adel Kalemcilik'te Yaklaşık 40 Kişi İşten Çıkarıldı

Çayırova'da bulunan Adel Kalemcilik fabrikasında geçtiğimiz eylül ayında işten çıkarılan 28 kişinin ardından şimdi de yaklaşık 10 EYT'li işten çıkarıldı. Çayırova'da bulunan Anadolu Grubuna bağlı şiketlerden olan Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.

Adel Kalemcilik'te Yaklaşık 40 Kişi İşten Çıkarıldı
Çayırova'da bulunan Adel Kalemcilik fabrikasında geçtiğimiz eylül ayında işten çıkarılan 28 kişinin ardından şimdi de yaklaşık 10 EYT'li işten çıkarıldı.

Çayırova'da bulunan Anadolu Grubuna bağlı şiketlerden olan Adel Kalemcilik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'de geçtiğimiz Eylül ayında  28 kişi işten çıkarılmıştı. Bu kez de fabrikada bulunan 10 EYT'li çalışanın işine son verildi. Hiçbir açıklama yapılmadan işten çıkarılan işçilere tazminatları ödendi. Eylül ayında fabrikanın 4 direktörü, 5 müdüründen oluşan 28 kişilik üst yönetici grubu bir anda işten çıkarılacağını öğrenince şoke oldu. Öte yandan borsada hisse değerleri artırılan fabrikanın satılma ihtimalinin de olduğu konuşuluyor. 

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *