Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Zülküf Eta, Ak Parti İzmit'ten Aday Adaylığını Açıkladı

Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta, AK Parti'den meclis üyesi olmak için aday adayı başvuru dosyalarını teslim etti. Yerel seçimlere kısa bir süre kala siyasi partilerde aday adaylığı süreci sürüyor.

Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta, AK Parti'den meclis üyesi olmak için aday adayı başvuru dosyalarını teslim etti.

Yerel seçimlere kısa bir süre kala siyasi partilerde aday adaylığı süreci sürüyor. Belediye Başkan aday adaylığı sürecini geride bırakan AK Parti’de meclis üyeliği aday adaylığı başvuru süreci devam ediyor. Daha önce BBP’den milletvekili adayı olan Erzurum Aşkaleliler Dernek Başkanı Zülküf Eta, İzmit Belediyesi AK Parti Meclis üyesi aday adayı olmak için başvuru belgelerini teslim etti. Akşam saatlerinde İzmit İlçe Başkanlığına giden Eta’yı Erzurumlu hemşerileri yalnız bırakmadı.

“İZMİT BELEDİYESİ’Nİ ALMAMAK İÇİN SEBEP YOK”

Başvuru belgelerini almadan önce kısa bir konuşma yapan İzmit İlçe Başkanı Halil Güngör Dokuzlar, “Allah hepinizden razı olsun. AK Parti dava partisidir. AK Parti değerli insanların oluşturduğu siyasi bir organizasyon. İzmit Belediyesi’ni almamak için hiçbir sebebin olmadığını kanaat ettim. Sizler tek bir hedefe kitlendiniz. O da İzmit Belediyesi’ni AK Kadrolarla bir araya getirmek” dedi.

5 YIL HEBA OLDU”

Daha sonra söz alan Zülküf Eta, “Dadaş kardaşlarım” diyerek söze başladı. Eta konuşmasında, “Biz Pazar günü istişare yaptık. Dadaşları temsilen geldim. İnşallah rabbim nasip ederse, İzmit’i ve sıralamayı alırsak partimize ve Dadaşlarımıza layık bir şekilde hizmet edeceğiz. Bütün Erzurumluları tek tek gezeceğiz. Hepinizin gönlünü biliyorum. 5 yıl heba oldu 5 yılı geri alacağız” dedi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
3 kişiden 3 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *