Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Zeki Aygün'Ne Koronalı Günlerde Anlamlı Hediye

Koronavirüs salgını ile mücadele verdiğimiz günlerde Derince Belediye Başkanı Zeki AYGÜN'e moral veren anlamlı bir hediye geldi. Aygün'ü makamında ziyaret eden 15 Temmuz Demok…

Koronavirüs salgını ile mücadele verdiğimiz günlerde Derince Belediye Başkanı Zeki Aygün'e moral veren  anlamlı bir hediye geldi.

Aygün'ü makamında Öztürk Şirketler Grubu Yön. Kur. Bşk. Ve 15 Temmuz Demokrasi Gazileri Terör Mağdurları ve Şehitleri Derneği Gen. Bşk. Yard. Sayın Abdin Öztürk İle Kocaeli 15 Temmuz Demokrasi Gazileri Terör Mağdurları ve Şehitleri Derneği Başkanı Solmaz Dane ziyaret etti.

KAMPANYAHA DESTEK 

Öztürk ziyarette dernek çalışmaları hakkında bigi verirken, samimi ve sıcak gerçekleşen ziyarette yaşadığımız korona virüs mücadelesinde Milli Dayanışma kampamyasına desteklerini anlattı.

AYGÜN'DEN TEŞEKKÜR

Ziyarette Aynı zamanda  Başkan Zeki Aygün'ün isminin yazılı olduğu Türk Bayrağı hediye ettiler. İlimizde birçok  alanda önemli faaliyetlerde  bulunan 15 Temmuz Demokrasi Gazileri Terör Mağdurları ve Şehitleri Dernek yönetimine Başkan Aygün ânlamlı hediyelerinden dolayı teşekkür edip çalışmalarında başarılar diledi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *