Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Zafer Mutlu’dan İttifak Açıklaması

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Bizim İttifakımız Başiskele’de tüm halkımızla Yolumuz uzun ve zorlu ama sonu mutlu olacak inşallah. ” İfadelerine yer verdi.

Zafer Mutlu’dan İttifak Açıklaması

Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan Adayı Zafer Mutlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında “Bizim İttifakımız Başiskele’de tüm halkımızla Yolumuz uzun ve zorlu ama sonu mutlu olacak inşallah.” İfadelerine yer verdi.

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi aday belirleme çalışmalarında sona yaklaşıldı. Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Kocaeli adaylarını açıklamaya devam ederken, dün gerçekleştirilen Parti Meclisi (PM) toplantısında da Dilovası ve Başiskele adayları onaylandı. Saadet Partisi ile ittifakın beklendiği Başiskele'de ise CHP sürpriz bir kararla Anıl Acurman'ı aday gösterdi.

"SONU MUTLU OLACAK"

İttifak kararının çıkmadığı PM sonrası Saadet Partisi cephesinden de bir açıklama geldi. Saadet Partisi Başiskele Belediye Başkan adayı Zafer Mutlu, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ittifakın halk nezdinde yapılacağının mesajını verdi. Mutlu, “Bizim ittifakımız Başiskele’de tüm halkımızla. Yolumuz uzun ve zorlu ama sonu mutlu olacak inşallah" İfadelerine yer verdi.

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *