Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yusuf Kürkçü, İdari İşler Müdürü Oldu!

Körfez Adli Sicil Şefi aslen Şanlıurfalı olan Yusuf Kürkçü, Gebze Adliyesinde idari işler müdürü olarak atandı. Körfez Adli Sicil Şefi aslen Şanlıurfalı olan Yusuf Kürkçü, Gebze Adliyesinde idari işler müdürü olarak atandı.

Yusuf Kürkçü, İdari İşler Müdürü Oldu!
Körfez Adli Sicil Şefi aslen Şanlıurfalı olan Yusuf Kürkçü, Gebze Adliyesinde idari işler müdürü olarak atandı.
 
Körfez Adli Sicil Şefi aslen Şanlıurfalı olan Yusuf Kürkçü, Gebze Adliyesinde idari işler müdürü olarak atandı. Atanmasını sosyal medya hesabından duyuran Gebze Adliyesi İdari İşler Müdürü Yusuf Kürkçü: "Bugün itibariyle yeni görev yerimde güzel bir başlangıç için bismillah dedik, Rabbim mahcup etmesin, amin." ifadelerini kullandı.

YUSUF KÜRKÇÜ KİMDİR?

Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ilçesinde dünyaya geldi. İlk orta lise öğrenimini doğduğu ilçede tamamladı. Diyarbakır'da meslek lisesini dışardan bitirdi. Yüksek okulu SDÜ Isparta Meslek Yüksekokulu inşaat bölümünü bitirdikten sonra lisans eğitimini işletme fakültesinde bitirdi. Hala yüksek lisans eğitimine özel bir üniversitede devam etmektedir. Şanlıurfa, Adana/Karataş, Malatya, Ankara Adalet Bakanlığı, Kocaeli/ Körfez Cumhuriyet Başsavcılığında görev yapa Kürkçü, son olarak Gebze Cumhuriyet başsavcılığı idari işler müdürlüğüne tayin oldu Yusuf Kürkçü, evli 3 çocuk babasıdır. 
Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *