Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

YRP İl Başkanı Taştan’dan Saldırı Açıklaması: Gözdağı Amaçlı Kasıtlı Bir Operasyon!

Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Ali Taştan, Gölcük İlçe Teşkilatı’na yapılan saldırıyla ilgili, “İlçe binamıza düzenlenen saldırı, kuvvetle muhtemel gözdağı amaçlı kasıtlı bir operasyon.

YRP İl Başkanı Taştan’dan Saldırı Açıklaması: Gözdağı Amaçlı Kasıtlı Bir Operasyon!

Yeniden Refah Partisi (YRP) İl Başkanı Ali Taştan, Gölcük İlçe Teşkilatı’na yapılan saldırıyla ilgili, “İlçe binamıza düzenlenen saldırı, kuvvetle muhtemel gözdağı amaçlı kasıtlı bir operasyon. Hırsızlık değil çünkü hiçbir şey çalınmamış zarar verilmiş. Korkunun ecele faydası yok, Yeniden Refah geliyor.” dedi.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Ali Taştan, geçtiğimiz gün Gölcük İlçe Teşkilatı’na yapılan saldırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Olayın hırsızlık olmadığının belirlendiğini ifade eden Taştan, saldırının seçim öncesi partilerine karşı gözdağı verme amaçlı yapıldığını söyledi. Hukuki süreci başlattıklarını ifade eden Taştan, olayın takipçisi olacaklarını vurguladı.

‘HIRSIZIN İŞİ DEĞİL’

Çalınan hiçbir şey olmadığını sadece eşyalara zarar verildiğini ifade eden Taştan, “İlçe binamıza gece saatlerinde düzenlenen saldırıda kapı kırılmış, bilgisayar gibi eşyalara zarar Anketlerde kamuoyunda öndeyiz, vekil de çıkardık, verilmiştir. Baktılar Yeniden Refah Partisi ilerlemeye başladı, başladılar böyle saldırılara. Biz bunu her seçim dönemi yaşıyoruz, geçmiş yıllarda da bu saldırıları yaptılar ama korkunun ecele bir faydası yok geliyoruz.” şeklinde konuştu.

‘YENİDEN REFAH GELİYOR’

Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü söyleyen Taştan, “Nedir ne değildir kimdir bilmiyoruz, emniyete bildirdik durumu. Hırsızlık olsa soysuzun biri geldi deriz hırsız değil ne olduğu belli değil çünkü çalınan hiçbir şey yok.  Kuvvetle muhtemel kasıtlı bir operasyon. Kapıyı kırıp, sağı solu karıştırıp ortalığı dağıtıp çıkmışlar. Bu iş hırsızlık değil gözdağı amaçlı yapıldığını düşünüyoruz ama elhamdülillah kimseden korktuğumuz yok. Olayla ilgili polisler tarafından inceleme yapıldı ve parmak izi de alındı. Hukuki süreci başlattık, takipteyiz.” ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Beğendin Mi?
0 kişiden 0 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *