Kocaeli Haberleri Kocaeli Son Dakika

Kocaeli'nin Nabzını Tutan Site Kocaeliparaf.com'a Hoşgeldiniz. Kocaeli'in Güçlü Sesi, Kocaeli Haber, Kocaeli Haberleri, Kocaeli Yerel Haberleri

Kocaeli Paraf Haber Sitesi

Kemalpaşa Mh. Cumhuriyet Cd. Petan İşhanı Kat: 5 No:30 İzmit, Kocaeli
sennuruzan@gmail.com

Yıldızlı: Radiye Hanım Kara Propagandanın Tadını Almış!

Yıldızlı: Radiye Hanım Kara Propagandanın Tadını Almış!

AKP Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun, Kemal Kılıçdaroğlu’nu terör örgütleriyle ilişkilendirmek istemesine tepki gösteren CHP Milletvekili Harun Yıldızlı, “Gaffar Okan’ı şehit edenlerle, domuz bağcılarla, “Hizbullah bir terör örgütü değildir” diyenlerle yol yürüyenler önce aynaya baksın. Öyle bir hale gelmişsiniz ki Goebbels’in ruhuna rahmet okutursunuz” dedi

14 Mayıs seçimlerinde Kocaeli’nden CHP Milletvekili seçilen Harun Özgür Yıldızlı, AKP Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu’nun, Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu’nu PKK terör örgütü ile ilişkilendirme çabalarına sert tepki gösterdi. Terör örgütü elebaşlarının Kılıçdaroğlu’na oy istediği beyanatı veren Katırcıoğlu’na seslenen Yıldızlı, “Söyleyecek sözünüz kalmamış; halen daha kara propaganda yapmaya devam ediyorsunuz. Öyle bir hale gelmişsiniz ki Goebbels’in ruhuna rahmet okutursunuz. Yalanlarla, iftiralarla, montajlarla yürüttüğünüz seçim propagandanızın sizi yeniden iktidar yapacağına öyle inanmışsınız ki! Diyecek bir şey bulamıyorum. Sizi gerçekten Allah’a havale ediyorum’’ dedi.

“KARA PROPAGANDA TATLI MI GELDİ?’’

Milletvekili Yıldızlı açıklamasına şöyle devam etti: ‘’Daha dün gece partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan çıktığı televizyon programında ne anlattı Sayın Katırcıoğlu… Onu da mı izlemediniz? Kara propaganda tatlı mı geldi? Ne diyor Erdoğan; eğer izlemediyseniz ben bir daha söyleyeyim: "Ama montaj, ama şu ama bu; Kılıçdaroğlu'nun Kandil'dekilerle video çekimleri var." İşte sizin genel başkanınızın itirafı. Ve siz hala kara propagandaya devam ediyorsunuz.

“NE İSTEDİNİZDE VERMEDİK DİYEN KİMDİ?”

Radiye hanım; teröristlerle iş birliği yapanların kim olduğunu çok erken unutmuş sanırım. Onun için bir daha hatırlatma ve hafızasını tazeleme ihtiyacı duyuyorum. Oslo’ya kim temsilci gönderdi; çadır mahkemelerini kim kurdu; kırmızı bültenle aranan terörist başı Osman Öcalan’ı devletin televizyonu TRT’ye kim çıkardı Radiye hanım. Devri iktidarınızda semirttiğiniz FETÖ terör örgütüne, “Ne istediniz dev vermedik?” diyen kimdi Sayın Katırcıoğlu?

“KENDİ BAŞKANINIZA BAKIN”

Size tavsiyem seçimi kazanmak için her yol mubahtır mantığından biran önce vaz geçmenizdir. İnsanları aptal yerine koymayın. Herkes neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Eğer illa da birilerini terörle ilişkilendirmek istiyorsanız, size bir yol haritası sunayım. Mesela FETÖ Elebaşısı sümüklü Fettullah Gülen’in hangi siyasetçilere kol saati hediye ettiğine bakın. Ya da ta Pensilvanya’lara kadar gidip Fettullah Gülen’in elini tutup, “Ben bu eli 6 ay yıkamayacağım” diyen ve halen daha sizinle yol arkadaşlığı yapan başkanınıza bakın.

“ATTIĞINIZ ÇAMUR BİZE YAPIŞMAZ”

Ya da Ankara’yı parsel parsel satanlara bakın. Bu ülkenin insanları sizin Megri Megri şarkısını kimlerle söylediğinizi unutmadı. Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okan’ı şehit edenlerle, domuz bağı ile insan katledenlerle, “Hizbullah bir terör örgütü değildir” diyenlerle yol yürüyenlerin önce aynaya bakmasını tavsiye ederim. Sayın Katırcıoğlu size tavsiyem biran önce hafızanızı tazelemenizdir. Belki o zaman insanları kara propaganda ile etkilemeye çalışmanın ne olduğunu daha iyi hissedersiniz. Öyle çamur at izi kalsın mantığıyla siyaset yapılmaz. Cumhuriyet Halk Partisi, bu ülkenin kurucu partisidir. Savaş meydanlarında kurulmuş bir partidir. Ve partimizin genel başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, PKK terör örgütünün tek suikast girişiminde bulunduğu liderdir. Sizin attığınız çamur bize yapışmaz. Eğer halen daha Goebbels taktikleriyle, iftiralarla, montajlarla seçim çalışmasına devam edecekseniz o da sizin bileceğiniz iştir. Mutlaka bunu da halkımız görecek ve değerlendirecektir.”

Bu Haberi Beğendin Mi?
1 kişiden 1 kişi beğendi

Sen de yorumunu yaz!

E-posta adresin gizli kalacaktır. Lütfen tüm zorunlu alanları doldurun *